شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تاكید كرد

برخورد جدی با متخلفان ساخت و سازهای بدون مجوز در مازندران

برخورد جدی با متخلفان ساخت و سازهای بدون مجوز در مازندران

مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، اظهار داشت: برای حفاظت از محیط زیست همکاری تمام دستگاه های اجرائی با یکدیگر ضرورت دارد.مهدی رازجویان با اشاره به اینکه مواهب خدادادی در استان مازندران امانتی در دست مسئولین و مردم است، اظهار نمود: جهت واگذاری این مواهب خدادادی به نسل های آینده، کم کاری هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.

رازجویان ساخت و سازهای غیر مجاز را عامل اصلی از بین رفتن اراضی کشاورزی و باغی استان مازندران دانست و خاطرنشان کرد: با مسئول یا مدیران متخلف در حوزه ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد جدی خواهد شد.

وی با تقدیر از تاکیدات استاندار و پیگیری های رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان جهت برخورد با متخلفین، اضافه کرد: هر چه جدیت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در ادارات استان بیشتر شود، اراضی کشاورزی و باغی کمتر مورد تخریب قرار می گیرند.

رازجویان با تکیه بر اینکه با شروع فصل گرما و آغاز کاشت برنج در مازندران، استفاده از منابع آب در استان بیشتر می شود، خاطرنشان کرد: ضمن دعوت مردم به صرفه جویی در مصرف آب و برق در فصول بهار و تابستان، از شرکت آب منطقه ای انتظار می رود نسبت به برخورد با استفاده کنندگان چاه های آب غیر مجاز اقدام نماید.

وی افزود: استفاده غیراصولی و بی رویه آب سبب می شود تا مردم و کشاورزان با مشکلات جدی روبه رو شوند.
1400/02/17
12:43:08
5.0 / 5
1020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg