شمال برگ ShomalBarg.ir

ماجرای تردد آزادانه پلاك های غیربومی در مازندران چیست؟

ماجرای تردد آزادانه پلاك های غیربومی در مازندران چیست؟

شمال برگ: مازندران رئیس پلیس راه مازندران به تشریح دلیلهای تردد پلاک های غیربومی در این استان با وجود محدودیت های کرونائی پرداخت.سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با ایسنا از برگشت دادن و اعمال جریمه ۸۳۰۰ دستگاه خودرو از مبادی ورودی مازندران اطلاع داد.

وی اضافه کرد: جریمه ورود به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و جریمه ورود به شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان برای خودرو های متخلف در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راه استان مازندران اضافه کرد: در محور هراز و کندوان سخت گیری های برای پیشگیری از ورود پلاک خودرو های غیر بومی به صورت جدی انجام می شود و در محور سوادکوه هم نیروهای راهنمایی و رانندگی و انتظامی مستقر هستند.

قدمی در پاسخ به اینکه چرا با وجود محدودیت ها کرونایی پلاک های غیر بومی در سطح استان دیده می شود، تصریح کرد: پلاک های غیر بومی که مجوز داشته باشند وارد استان می شوند و منعی برای تردد آنها وجود ندارد.

وی اضافه کرد: از طرفی برخی افراد که بومی مازندران هستند اما در تهران یا استان های دیگر مشغول به کار بوده و پلاک خودرو ی آنها متعلق به آن استان است آخر هفته ها به منزل خود بر می گردند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: سفارش پلیس این است که کمترین تردد جاده ای صورت بگیرد و پرهیز از تردد غیر ضروری همچنان مورد تاکید است.

قدمی اظهار داشت: هم اکنون تمامی محورهای مواصلاتی باز و تردد جریان دارد و محدودیت های کرونایی هم در راه های مواصلاتی اعمال می شود.

منبع:

1400/02/02
13:04:32
5.0 / 5
1059
تگهای خبر: خودرو , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg