شمال برگ ShomalBarg.ir

پیش بینی آخرین وضعیت آب و هوای مازندران

پیش بینی آخرین وضعیت آب و هوای مازندران

شمال برگ: مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به تشریح پیش بینی آخرین وضعیت آب و هوای این استان پرداخت.احمد اسدی در گغت وگو با ایسنا با اشاره پیش بینی وضع هوای استان مازندران اظهار نمود: بر طبق تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران در روز سه‏ شنبه 31 فروردین، و چهارشنبه اول اردیبهشت، صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش محسوس دما و به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه بوده اما از چهارشنبه شب، وزش باد، افزایش ابر و در ارتفاعات با احتمال رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: در روز پنج‏شنبه 2 اردیبهشت، آسمان استان صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر همراه با کاهش دما و وزش باد و از عصر وشب با رگبار پراکنده هم راه است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران اشاره کرد: در روز جمعه 3 اردیبهشت، آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما، وزش باد نسبتا شدید، رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق است.

اسدی اضافه کرد: در روز شنبه 4 اردیبهشت نیز وضعیت جوی استان، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد پیش بین می شود.

منبع:

1400/01/31
19:18:45
5.0 / 5
1044
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg