شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد

رفع انسداد محور دفراز - گلنگش

رفع انسداد محور دفراز - گلنگش

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ریزش کوه در منطقه دفراز شهرستان رودبار اطلاع داد و اظهار داشت: کوه پس از بازگشایی باردیگر ریزش کرد، اما هم اکنون رفع انسداد شده است.


فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه ساعت ۱۹: ۳۰ عصر روز گذشته گزارشی در خصوص ریزش کوه در محور راه روستایی دفراز - گلنگش محدوده پلنگ دره بخش رحمت آباد شهرستان رودبار به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اطلاع رسانی شد، اظهار نمود: راهداران بلافاصله با استفاده از بیل و لودر به محل اعزام شدند و عملیات بازگشایی را آغاز کردند.
وی از ریزش مجدد کوه پس از بازگشایی در شب گذشته اطلاع داد و خاطرنشان کرد: کوه به همراه چند اصله درخت ریزش کرد و سبب انسداد کامل محور شد، اما راهداران عملیات بازگشایی را از سر گرفتند و رفع انسداد انجام شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، منطقه مذکور را رانشی دانست و افزود: ریزش کوه برای اولین بار در این منطقه اتفاق افتاده است و با عنایت به وجود یک باب منزل مسکونی در محدوده مذکور، احتمال خطر وجود دارد که باید اقدامات لازم صورت گیرد.
مرادی، ضمن اشاره به بازدید خود از منطقه، افزود: هم اکنون راه باز شده و تردد جریان دارد و خوشبختانه صدمه مالی و جانی به افراد وارد نشده است. همینطور یک دستگاه لودر جهت برداشت خاک در منطقه حضور دارد.
منبع:

1400/01/30
20:35:41
5.0 / 5
1143
تگهای خبر: حمل و نقل , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg