شمالبرگ ShomalBarg.ir
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران خبر داد

رشد بی سابقه كشفیات مواد مخدر در مازندران

رشد بی سابقه كشفیات مواد مخدر در مازندران

شمال برگ: مازندران دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از رشد بی سابقه کشفیات مواد مخدر طی نوروز 1400 در مازندران آگاهی داد.احمد مظفری در نشست کمیته مقابله با عرضه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اظهار نمود: کشف قریب ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ در مازندران بی سابقه بوده است.

وی اشاره کرد: با تلاش نیروهای ساعی پلیس مبارزه با مواد مخدر و دستگاه های اطلاعاتی و کاشف شاهد رشد بیش از ۳۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در نوروز ۱۴۰۰ بودیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اشاره کرد: از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۹ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰، تعداد ۹۸۰ نفر در رابطه با جرایم مواد مخدر در استان دستگیر شدند که از این تعداد ۳۶۵ نفر از خرده فروشان مواد مخدر بوده اند.

مظفری همین طور از شناسایی و انهدام چهار باند مواد مخدر در همین مدت در استان آگاهی داد و اظهار داشت: در امتداد ارتقای سلامت جامعه و برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ۵۸ طرح و عملیات در سطح استان اجرا شد.

وی در آخر شعار راهبردی ستاد مبارزه با مواد مخدر در سال ۱۴۰۰ را یاریگران زندگی، مشارکت اجتماعی و پیش گیری از اعتیاد اظهار داشت و ابراز امیدواری کرد: با مشارکت هه جانبه دستگاهها و نهادها و مردم عزیز مازندران شاهد کاهش لطمه های حوزه مواد مخدر و روانگردانها در مازندران باشیم.

منبع:

1400/01/22
21:11:56
5.0 / 5
993
تگهای خبر: فروش , مازندران , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg