شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین ستاد مدیریت و مقابله با كرونا گیلان مطرح كرد

بسته حمایتی ویژه اصناف

بسته حمایتی ویژه اصناف

از گیلان جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان اظهار داشت: برای اصناف هم بسته های حمایتی لازم در نظر گرفته می شود؛ در ستاد ملی مقابله و مدیریت کرونا تصویب گردید اصنافی که تسهیلات کرونائی دریافت نمودند بازپرداخت آن تا شهریورماه تمدید شود.


محمود قاسم نژاد درباب آخرین مصوبات ستاد استانی کرونا، اظهار نمود: شامگاه گذشته در ستاد استانی کرونا تشدید محدودیت های 10 روزه کرونا ویژه اصناف در شهرهای قرمز و نارنجی تصویب گردید.
جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان اظهار داشت: همین طور ادارات ما در شهرهای قرمز و نارنجی با تعداد کارکنان مشخص شده، خدمات خودرا ارائه کنند، بخشنامه آن نیز به ادارات ابلاغ گردید.
قاسم نژاد اضافه کرد: تردد خودرو های بلاک غیربومی در شهرهای قرمز و نارنجی ممنوعست و در صورت تردد مشمول اعمال قانون جریمه یک میلیون تومانی در شهرهای قرمز و جریمه 500 هزار تومانی در شهرهای نارنجی می شوند؛ تردد از شهرهای آبی و زرد به شهرهای قرمز و نارنجی هم ممنوعست.
وی درباب پشتیبانی از اصناف در مدت 10 روز محدودیت کرونائی، اشاره کرد: برای اصناف هم بسته های حمایتی لازم در نظر گرفته می شود؛ در ستاد ملی مقابله و مدیریت کرونا تصویب گردید اصنافی که تسهیلات کرونائی دریافت نمودند بازپرداخت آن تا شهریورماه تمدید شود.
جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان در گفت و گو با شبکه باران افزود: بسته های حمایتی معیشتی برای خانوارهایی که قبلا هر ماه بسته حمایتی دریافت می کردند، در شروع ماه مبارک رمضان یک بسته حمایتی اضافه تر دریافت می کنند.
قاسم نژاد با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عدم حضور در اجتماعات، بیان کرد: ادارات صمت، اتاق های اصناف، فرمانداران در شهرستان ها به شدت دنبال این هستند که دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام گیرد. پس باتوجه به افزایش کرونا از مردم درخواست می شود که حتما ماسک بزنند و مرتب دست های خودرا ضدعفونی کرده یا با آب و صابون بشویند.
وی افزود: اصنافی که در طول این مدت 10 روز محدودیت کرونائی تخلف کنند، واحد صنفی آنها به مدت 15 روز پلمب می شود.1400/01/22
13:08:54
5.0 / 5
1031
تگهای خبر: خدمات , خودرو , دریا , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg