شمالبرگ ShomalBarg.ir
استاندار گیلان عنوان كرد

اجرای طرح نظارتی ضیافت 1400 در بازار گیلان

اجرای طرح نظارتی ضیافت 1400 در بازار گیلان

شمال برگ: از گیلان استاندار گیلان، بر لزوم تشدید نظارت های مشترک بر بازار و اطلاع رسانی از راه رسانه ها و صدا و سیما تاکید و خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ضیافت 1400 در موعد مقرر اجرایی و برای آگاهی مردم و ایفای نقش بازدارندگی نسبت به متخلفان، از راه رسانه ها منعکس شود.


ارسلان زارع در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گیلان، به همراهی موثر اعضای کارگروه و فعالان اقتصادی و بازار در روزهای پایانی سال قبل و نیمه نخست فروردین ماه جاری اشاره و اظهار نمود: ارتباط مستمر با بازار توسط سازمان صمت و اتاق اصناف، در پویایی فعالیت ها موثر است.
وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه ماه مبارک رمضان و پیش بینی های صورت گرفته در تامین اقلام مورد نیاز مردم در این ایام، اشاره کرد: خوشبختانه کمبودی در بازار وجود ندارد، اما رصد روزانه موجودی انبارها و فروشگاه های بزرگ لازم است.
نماینده عالی دولت در گیلان روند تولید مرغ در استان را امیدبخش دانست و با اعلان اینکه حفظ میزان تولید فعلی اصلی ترین عامل برای تنظیم بازار است، اظهار داشت: جوجه ریزی از هشت و نیم میلیون قطعه به ۱۰ میلیون قطعه در ماه رسیده که با این میزان، هیچ نگرانی برای تامین نیازها در آینده نیست.
وی نظارت مستمر از طرف تیم نظارتی دستگاه های اجرائی و نیز نظارت مردم بر مردم بوسیله اتحادیه ها را موثر ارزیابی کرد و اضافه کرد: گیلان، جزو استان های موفق در نظارت بر بازار و رسیدگی به پرونده تخلفات بوده و انعکاس دغدغه های مردمی بوسیله سامانه های ارتباطی، نشان از اعتماد مردم به این حوزه است.
استاندار گیلان بر ضرورت تشدید نظارت های مشترک و اطلاع رسانی بوسیله رسانه ها و صدا و سیما تاکید و اشاره کرد: طرح نظارتی ضیافت ۱۴۰۰ در موعد مقرر اجرائی و برای آگاهی مردم و ایفای نقش بازدارندگی نسبت به متخلفان، بوسیله رسانه ها منعکس شود.
منبع:

1400/01/19
23:19:50
5.0 / 5
1046
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , فروش , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg