شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد

تردد ۱ و سه دهم میلیون خودرو در محورهای گیلان

تردد ۱ و سه دهم میلیون خودرو در محورهای گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۷۲۳ هزار خودرو به استان و خروج ۵۷۶ هزار خودرو از گیلان طی 13 روز در چارچوب طرح نوروزی اطلاع داد.


فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین گزارش آمار تردد طرح نوروزی در استان گیلان، اظهار نمود: برپایه آخرین آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه ترددشمار گیلان، از ۲۳ اسفند لغایت ۵ فروردین شاهد تردد یک میلیون و ۳۰۰ هزار و ۴۳۴ خودرو بودیم.
وی از ورود ۷۲۳ هزار و ۵۱۸ وسیله نقلیه به گیلان در طرح نوروزی اطلاع داد و اضافه کرد: همینطور ۵۷۶ هزار و ۹۱۶ وسیله نقلیه از گیلان خارج شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، بیشترین میزان ورودی را از راه محور آزادراه قزوین - رشت با میزان تردد ۳۰۵ هزار و ۷۲ وسیله نقیله دانست و خاطرنشان کرد: محور رامسر - چابکسر هم با میزان تردد ۲۱۳ هزار و ۸۹۰ وسیله نقلیه دومین محور پرتردد استان است.
مرادی، همینطور بیشترین میزان خروجی از استان را از راه محور چابکسر - رامسر با میزان تردد ۲۰۹ هزار و ۹۷۸ وسیله نقلیه دانست و تصریح کرد: از آغاز طرح نوروزی تابحال اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ بوده و وسایل نقلیه در ساعات اوج متوسط سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت داشتند.1400/01/07
14:40:49
5.0 / 5
1535
تگهای خبر: حمل و نقل , خودرو , دریا , رامسر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg