شمالبرگ ShomalBarg.ir
الهامی بعد از پیروزی تیمش برابر سایپا:

جنگ تازه شروع شده است

جنگ تازه شروع شده است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید تیمش راه زیادی پیش رو دارد و نمی توانند برای این برد شادی کنند.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پس از بازی مقابل سایپا اظهار نمود: خوشحالم که در روز عید مسلمین توانستیم به سه امتیاز دست پیدا نماییم. خوشحالم که بازیکنان به خودباوری رسیده اند. دست تک تک آنها را می بوسم. درود به شرف آنها که امروز رفاقت را مدلول کردند و من را شرمنده کردند. کاری کردند که باید بیشتر برایشان کار کنم و زحمت بکشم. بیشترین نقش را همکارانم و هواداران داشتند. نمی دانم چطور از آنها تشکر کنم. می دانم که دعاهای آنها شدیدا بدرقه راه ما بوده است. ما مستحق سه امتیاز بودیم. یکی از بازی های پرموقعیت ما بود. شاید بازی جام حذفی دوتیم موقعیت های زیادی نداشتند اما در این بازی موقعیت های زیادی داشتیم و بخصوص در نیمه دوم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. حتی یک موقعیت نصفه و نیمه هم به سایپا ندادیم. تیم سایپا ساختار و مجموعه خوبی دارد و به آنها تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

او درباره موقعیت های از دست رفته نساجی هم اظهار داشت: همین که تیم ما موقعیت سازی می کند نشانه خوب بودن است. این موقعیت ها که از دست می روند بالاخره به بار می نشینند. یکی از دلیلهای از دست رفتن موقعیت ها استرس است تا زمانی که بازیکنان به خودباوری برسند. فکر می کنم در دو بازی گذشته که من سرمربی بودم از فشار روحی بازیکنان کم شده است. ما هنوز جایگاهی را که می خواهیم نداریم و به همین خاطر تیم ما نمی تواند به خاطر این برد شادی کند. راه زیادی را در پیش داریم و فکر می کنم جنگ از امروز شروع شده و هنوز عقب هستیم. حداقل می توانم این برد را به هواداران تقدیم کنم هر چند این برد ناچیز است اما هوادان می توانند یک یا دو روز شاد باشند این برای من بهترین دست آورد است.

او درباره داوری اظهار داشت: تصمیم گرفته ام درباره داوری صحبت نکنم. آقای سید علی یکی از بهترین داوران ایران هستند و از ایشان شناخت دارم و می دانم که جزو داروان خوب ایران است. برای او آرزوی موفقیت می کنم و بسیار خرسند هستم که او و تیمش داوران این مسابقه بودند.

منبع:

1399/12/29
17:59:44
0.0 / 5
1065
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg