شمال برگ ShomalBarg.ir

استعفای آخر رأفت

استعفای آخر رأفت

به گزارش شمال برگ از گیلان بعد از قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بندر مرزی آستارا در نیم فصل لیگ آزادگان، سرمربی این تیم از سمت خود استعفا داد.


آخر رأفت، بعد از آخر دیدار دو تیم شهرداری بندر آستارا و هوادار تهران، در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: بازیکنان شهرداری با دستان خالی، ولی با غیرت افتخار آفرینی کردند.
وی با اشاره به اینکه باید به این بازیکنان، خانواده های آنها و مردم آستارا تبریک گفت، افزود: از روز اول بر داشتن نظم و انضباط در تیم تاکید کردیم و این چنین شد و دیدیم که این مهم، همدلی ایجاد کرد.
وی با تاکید بر اینکه درست است که در تیم ما مشکل مالی و امکانات بسیار کم نسبت به سایر تیم ها وجود دارد، اضافه کرد: ولی تعصب و غیرت شرط است که بازیکن با دل و همه وجود خود بازی می کند.
عنایتی باید از مسایل فنی تیم آستارا صحبت می کرد
رأفت با اشاره به اینکه من شرمنده همه بازیکنان هستم، در پاسخ به مصاحبه رضا عنایتی، تصریح کرد: من با ایشان دوست هستم و ای کاش کمی در مورد مسایل فنی تیم شهرداری صحبت می کردند که با تمام وجود بازی می کردند.
وی ضمن اشاره به اینکه کسی نمی داند ما با چه امکاناتی بازی می نماییم، افزود: رضا عنایتی خود همه کاره تیم هوادار است و از بازیکنان خوب و مربیان موفق می باشد.
وی ادامه داد: امروز سایر تیم ها با بودجه های کلان و امکانات بسیار بالا آمده اند و پای بازیکنان تیم شهرداری نشسته اند تا آنها را ببرند و تیم ما را خراب کنند.
این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند
سرمربی شهرداری بندر آستارا با تاکید بر اینکه مردم آستارا من را دوست دارند، ولی یک عده هستند که نمی خواهند من اینجا باشم، خاطرنشان کرد: این موفقیت من نیست، این افتخار را خود بازیکنان کسب کرده اند که موقعیت را خوب شناختند.
وی با تاکید بر اینکه این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند، توضیح داد: کل بودجه شهرداری آستارا ۴ میلیارد تومان است و حقوق یک بازیکن هوادار برابر با حقوق ۱۰ بازیکن شهرداری است.
رأفت با اشاره به اینکه هیأت مدیره باشگاه شهرداری و سایر مسؤلان مربوطه باید پاسخگوی مطالبات بازیکنان باشد، خاطرنشان کرد: آستارا با زیرساخت های اقتصادی جزو برترین ها می باشد.
او در آخر اظهار داشت: من از این لحظه می روم و برای همه آرزوی سلامتی می کنم تا برای همنوعان خود کمک و من را حلال کنند.1399/12/17
23:39:15
0.0 / 5
1150
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg