شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر ستاد كانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان خبر داد

برگزاری پویش مسجد كانون مهر علوی برای كمك به مردم زلزله زده سی سخت

برگزاری پویش مسجد كانون مهر علوی برای كمك به مردم زلزله زده سی سخت

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان اظهار داشت: مساجد و کانون های فهما استان گیلان، با شرکت در پویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» در کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده سی سخت مشارکت می کنند.


محمدعلی رضوانی نژاد در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به پویش "مسجد؛ کانون مهر علوی" اظهار داشت: یکی از مهم ترین مراکزی که در بحران ها و حوادث غیر مترقبه همیشه پای کار است و به ساماندهی نیروها و جمع‎ آوری کمک های مردمی می پردازد مسجد است.
رضوانی نژاد ضمن اشاره به اینکه ما شاهد می باشیم که مساجد استان گیلان با کمک خیرین در شرایط سخت کرونایی پناهگاه و حامی اقشار مستضعف و نیازمند جامعه بودند، افزود: امروز هم در پویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» که با هدف اطلاع رسانی از فعالیتهای مساجد در کمک به مناطق زلزله زده سی سخت و همزمان با ولادت حضرت علی (ع) شکل گرفت، مشارکت کرده و با جمع آوری مساعدت های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست به کمک مردم شریف سی سخت و روستاهای اطراف خواهند شتافت.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به شرایطی که شیوع کرونا و سردی هوا بوجود آورده، مردم مناطق زلزله زده در وضعیت سختی قرار دارند، باید به کمک آنان بشتابیم.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان اظهار داشت: نیازمندی های فوری شامل اقلام گرمایشی نفتی و... همچون چراغ خوراک پزی، بخاری نفتی و گازوئیلی وهمچنین پتو و مواد غذائی به صورت کنسرو، آب معدنی و اقلام بهداشتی می باشد.
او در آخر تصریح کرد: اصحاب مسجد و اهالی مومن و ولایتمدار و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند هدایای نقدی را به شماره حساب ۵۲۲۳۵۲۲۳۱۹ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۸۵۰۸۰۳۸ به نام جمعیت هلال احمر واریز نمایند.
منبع:

1399/12/06
21:58:37
0.0 / 5
1060
تگهای خبر: شركت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg