شمالبرگ ShomalBarg.ir
استاندار مازندران خبر داد

انعقاد تفاهم نامه جذب 5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مازندران

انعقاد تفاهم نامه جذب 5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مازندران

شمال برگ: مازندران استاندار مازندران از تفاهم نامه جذب 5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این استان آگاهی داد.احمد حسین زادگان در جلسه انعقاد تفاهنامه شهرک گلخانه ای و پرورش دام در بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار نمود: نخستین مجتمع کشاورزی ۴۰۰ هکتاری بهدشت چمستان نور و شهرک گلخانه ای ۲۵ هکتاری ساری و شهرک آپارتمانی نکا با اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان راه اندازی می شود.

وی با اعلان اینکه این تفاهم نامه درشرایط کنونی اقتصادی می تواند برای اقتصاد استان و کشور سازنده باشد، اشاره کرد: رویکرد اقتصاد مقاومتی و تقویت پایه های اقتصاد مقاومتی از مزیت های سرمایه گذاری این تفاهنامه مهمست که می بایست مزیت های لازم برای شرکت شاهد ایجاد شود تا انگیزه این شرکت افزایش پیدا کند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه شرکت شاهد توان و تجربه خوبی برای ایجاد رونق اقتصادی برخورداراست، اظهار داشت: گردشگری دریایی، بوم گردی، صنایع دستی، فرش، صادرات، واردات، کشت گلخانه ای، سرمایه گذاری پشت سدها، دامداری سنگین و نژاد نو همچون مزیت هایی هستند که شرکت شاهد آماده سرمایه گذاری را دارد.

وی اشاره کرد: انعقاد تفاهنامه می بایست منجر به برنامه عملیاتی و اجرائی شود تا شاهد اقدامات لازم توسط دستگاه های و فرمانداری ها در شهرستان های مورد نظر باشیم.

منبع:

1399/12/05
19:03:26
0.0 / 5
972
تگهای خبر: اقتصادی , دریا , ساری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg