شمالبرگ ShomalBarg.ir
مسئول كمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ خبر داد

شروع نقل و انتقالات لیگ یك از ۱۹ اسفند

شروع نقل و انتقالات لیگ یك از ۱۹ اسفند

به گزارش شمال برگ از گیلان مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشور، اظهار داشت: فصل نقل و انتقالات بازیکنان در لیگ برتر از 2 اسفند و لیگ آزادگان از 19 اسفند نیز شروع می شود.


فریبرز محمودزاده، در جریان سفر خود به بندر مرزی آستارا و بازدید از زیرساخت های استادیوم وحدت این شهرستان، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با نزدیک شدن به پایان نیم فصل لیگ برتر فوتبال، بعد از اتمام بازی معوقه تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان در روز جمعه ۱ اسفند ماه، زمان نقل و انتقالات از فردای آن روز شروع می شود.
وی افزود: این فرصت از دوم اسفندماه ماه شروع و تا اختتام وقت اداری ۲۸ اسفندماه تداوم می یابد.
وی ضمن اشاره به اینکه در این بازه زمانی هر تیم لیگ برتر می تواند شش بازیکن را به فهرست خود اضافه کند، خاطرنشان کرد: این مهم زمانی محقق می شود که تیم ها جای خالی را در فهرست خود داشته باشند.
محمودزاده با اشاره به اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم هستند، تصریح کرد: به محض اینکه پروسه نقل و انتقالات بازیکنان به پایان برسد، تیم ها می توانند از هفته ۱۶ تا ۱۸ از بازیکنان جدید در جمع خود استفاده کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین وضعیت لیگ آزادگان هم اشاره نمود و اظهار داشت: بعد از اختتام دور رفت در روز ۱۹ اسفندماه سالجاری، تیم های لیگ آزادگان می توانند تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ نقل و انتقالات خودرا انجام دهند.
وی با اشاره به اینکه حل مسایل بین المللی تیم ها از الزامات است تا با بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مواجه نشوند، خاطرنشان کرد: در بخش داخلی باید کمیته های تعیین وضعیت، مجوزهای لازم را صادر کنند.
مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در ادامه به فسخ یک طرفه قرارداد بازیکنان بعنوان یک مشکل جدی نام برد و توضیح داد: به هیچ عنوان بازیکنان به شکل یک طرفه مبادرت به این کار نکنند، برای اینکه تاوان و تبعات دارد و در این حوزه محرومیت برخی از بازیکنان را در فصل گذشته شاهد بودیم.
وی با تاکید بر اینکه باید باشگاه ها مطالبات خودرا انجام دهند تا از ورود پرونده ها در کمیته تعیین وضعیت جلوگیری نماییم، افزود: پرونده های زیادی را درباب فسخ های یک طرفه داریم که دقت نظر بازیکنان، باشگاه ها و انشای قراردادها اگر صحیح باشد، کمتر گرفتار مشکل می شویم.
منبع:

1399/11/30
21:24:54
0.0 / 5
1034
تگهای خبر: آستارا , سفر , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg