شمال برگ ShomalBarg.ir

بستری ۱۲۴۴ بیمار كرونایی در مازندران

بستری ۱۲۴۴ بیمار كرونایی در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران بحران کرونا هرروز قربانیان بی شماری می گیرد و مازندران هم از این قاعده مستثنی نیست، این استان که ماهها به رنگ قرمز بود هرچند حالا به نارنجی تغییر رنگ داده اما آمار مبتلایان همچنان در آن بالاست و الان ۱۲۴۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ ر بیمارستان های این منطقه بستری هستند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۳ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۱۵۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه الان ۱۰۰۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۱۳ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۲۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید بستری و ۳۰ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۶ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در حال حاضر۱۲۴۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
1399/11/16
13:13:41
0.0 / 5
793
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg