شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل بیمه ایران در گیلان:

۳۵۰ هزار واحد مسكن روستایی گیلان بیمه می شوند

۳۵۰ هزار واحد مسكن روستایی گیلان بیمه می شوند

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل بیمه ایران در گیلان، با اعلان اینکه استان گیلان 350 هزار واحد مسکن روستایی دارد، اظهار داشت: طرح پوشش بیمه ای منازل روستاییان در مقابل حوادث غیر مترقبه و مخاطرات اجرائی می شود.


حجت الله فلکیان در گفت وگو با ایسنا، از پیش بینی دولت برای بیمه کلیه واحدهای مسکونی روستایی در استان گیلان آگاهی داد و اظهار نمود: بر طبق توافق شرکت سهامی بیمه ایران با دفتر امور روستایی استانداری گیلان، بیمه نامه پوشش حوادث غیر مترقبه برای امنیت خاطر جامعه روستایی در مقابل مخاطرات طراحی شد.
وی با اعلان اینکه استان گیلان ۳۵۰ هزار واحد مسکن روستایی دارد، اشاره کرد: این بیمه نامه روستاییان را در مقابل خطرات مهم که در طول سال ممکنست آنان را تهدید کند، تحت پوشش قرار می دهد.
مدیرکل بیمه ایران در گیلان، بیمه نامه آتش سوزی را شامل خطرات ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار دانست و اضافه کرد: در کنار آتش سوزی، خطرات مختلفی همچون برف، سیل و زلزله نیز روستاییان را تهدید می کند پس یک پوشش بیمه ای کامل را طراحی کردیم.
فلکیان، با اعلان اینکه طرح بیمه ۳۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی استان گیلان از اول آبان امسال لغایت اول آبان ۱۴۰۰ اجرا می گردد، اشاره کرد: طی مدت مذکور کلیه منازل مسکونی روستایی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
وی ضمن قدردانی از همکاری دهیاران با شرکت سهامی بیمه ایران برای استفاده حداکثری از زمان، عنوان کرد: بیمه ایران ۸۰ نفر از نمایندگان شبکه فروش خودرا متولی اجرای این طرح کرده پس از اول آبان ماه تا حالا ۷۰ هزار واحد مسکونی روستایی را بیمه کردیم.
مدیرکل بیمه ایران در گیلان، مبلغ تعهد این بیمه نامه را ۴۰۰ میلیون ریال دانست و تصریح کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال ساختمان و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال اسباب و اثاثیه منزل را تحت پوشش قرار می دهد.
وی میزان حق بیمه روستاییان را باتوجه به تنوع مخاطرات تحت پوشش ۵۳ هزار تومان دانست و اشاره کرد: ۲۰ درصد حق بیمه به صورت نقدی و مابقی به صورت اقساط از روستاییان دریافت خواهد شد.
منبع:

1399/11/01
12:17:46
0.0 / 5
1221
تگهای خبر: دریا , شركت , فروش , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg