شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیر كل تعاون،كار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد

تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسكن تا ۳۰ دیماه

تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسكن تا ۳۰ دیماه

به گزارش شمال برگ مازندران مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا ۳۰ دیماه اطلاع دادبه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، کامران اصغری با بیان این خبر اظهار داشت: طبق انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد فرصت واریز آورده اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید شود.

وی اضافه کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از تجزیه و تحلیل اطلاعات متقاضیان موجود در سامانه جامع اقدام ملی مسکن و بانکهای اطلاعاتی این وزارتخانه، مشخصات متقاضیان گروه های هدف شامل کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار همچون کد ملی، دهک بندی متقاضیان، بررسی وضعیت فرم ج ثبت نام کنندگان و... را که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند به تفکیک هر استان و شهرهای تابعه احصا کرده است.

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران اظهار داشت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح اقدام ملی مسکن ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف واجد شرایط ثبت نام شده در این سامانه، متقاضیانی را در بر می گیرد که پرداخت اولیه از جانب آنان کامل شده باشد.

اصغری با اشاره به اینکه گروه های هدف برای بهره مندی از این تسهیلات حمایتی لازم است به منظور افتتاح حساب و تکمیل مبلغ آورده در فرصت باقی مانده نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام نمایند، اضافه کرد: کارگران و بازنشستگان متقاضی تا آخر دیماه فرصت دارند تا با رفتن به سامانه https: //tem.mrud.ir ثبت نام خویش را انجام دهند.

این مقام مسئول افزود: افرادی که فرم های ثبت نام را به صورت فیزیکی پر کرده اند باید برای ثبت نام به سایت مسکن ملی رجوع و ثبت نام الکترونیکی را هم انجام دهند.

وی ضمن اشاره به استقبال بالای متقاضیان از طرح مسکن کارگری اظهار داشت: از آغاز زمان شروع ثبت نام تا به امروز ۹ هزار و ۱۸۳ نفر متقاضی در مازندران ثبت نام کرده اند.

به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تابحال دو برابر سهمیه استان ( ۴۲۲۴ نفر) در طرح مسکن کارگری ثبت نام داشتیم که از این تعداد بعد از پالایش، افراد دارای شرایط در سامانه بارگذاری و در فرآیند پرداخت سهم آورده قرار می گیرد.

وی افزود: در تلاش هستیم تا با اجرای حداکثری این طرح به صورت شفاف خیلی از کارگرانی که فاقد مسکن هستند را خانه دار نماییم و برای عملیاتی شدن و جا انداختن این طرح نیازمند همکاری بیشتری از سوی مسئولین استانی و شهرستانی هستیم.

لازم به ذکر است تفاهم نامه همکاری طرح مسکن ملی بین ۲ وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی در جهت راه اندازی ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و زنان سرپرست خانوار منعقد شده است.
1399/10/22
17:35:56
0.0 / 5
1228
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg