شمال برگ ShomalBarg.ir
رییس مجمع نمایندگان مازندران:

اجرای تدابیر سختگیرانه برای كنترل كرونا در مازندران لزوم دارد

اجرای تدابیر سختگیرانه برای كنترل كرونا در مازندران لزوم دارد

مازندران رئیس مجمع نمایندگان مازندران  در مجلس یازدهم بر ضرورت اعمال تدابیر سختگیرانه برای کنترل ویروس کرونا در این استان تاکید نمود.منصور علی زارعی در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا، اظهار داشت: وضعیت قرمز و ناپایدار مازندران در نقشه کرونایی کشور جای نگرانی دارد.

نماینده مردم ساری ومیاندرود ضمن اشاره به رشد بالای بیماران کرونایی در مازندران اضافه کرد: افزایش شمار بیماران کرونایی در مازندران مبین عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی است.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس یادآورشد: نظارت بر خدمات و فعالیتهای عمومی در سطح مازندران باید افزایش یابد.

زارعی نقش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در معرفی پروتکلهای بهداشتی و نظارت بر آن با اهمیت دانست و اضافه کرد: تشدید پروتکل های نظارتی در بازار و دستگاههای خدماتی روند مبتلا شدن به این ویروس مهاجم را کاهش خواهد داد.

نماینده مردم ساری و میاندرود با اظهار نگرانی از تداوم شرایط کنونی اظهار داشت: باید با اجرای تدابیر سخت گیرانه و توجه به بعد فرهنگی از افزایش خسارتهای مادی و معنوی ناشی از گسترش ویروس کرونا در مازندران جلوگیری کرد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تجلیل از فداکاری و تلاش مجاهدانه کادر درمان اضافه کرد: مهمترین راه کاهش فشاربر کادر درمان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اجرای پروتکلهای بهداشتی است.

این مسئول با تکیه بر نقش آگاهسازی رسانه ها در این حوزه خواهان تلاش بیشتر اصحاب رسانه با متولیان امر شد.

زارعی اظهار داشت: جایگاه ملی مازندران می طلبد دولت حمایتهای بیشتری از فعالیت های مقابله با کرونا در این استان داشته باشد.

منبع:

1399/10/22
15:19:20
0.0 / 5
1078
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg