شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار رشت تاكید كرد:

تقویت انگیزه افراد برای استفاده از مواهب طبیعی در جهت كارآفرینی

تقویت انگیزه افراد برای استفاده از مواهب طبیعی در جهت كارآفرینی

از گیلان فرماندار رشت با اشاره به اینکه دغدغه اشتغال از مهمترین دغدغه های کشور به حساب می آید، اظهار داشت: باید از این فرصت ها به خوبی بهره بگیریم و به دنبال تقویت انگیزه افراد برای استفاده از مواهب طبیعی در جهت کارآفرینی و توسعه اقتصادی باشیم.


علی فتح اللهی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به اینکه امروز دغدغه اشتغال بعنوان دغدغه ای برای همه اقشار و خانواده ها تبدیل گشته است، اظهار نمود: نگاه و رویکرد همه دستگاههای اجرایی باید بر اساس رفع موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاری و اشتغالزایی، استوار باشد.
فرماندار رشت ضمن اشاره به مزیت ها و فرصت های طبیعی و انسانی شهرستان رشت، اضافه کرد: باید از این فرصت ها به خوبی بهره بگیریم و به دنبال تقویت انگیزه افراد برای استفاده از مواهب طبیعی در جهت کارآفرینی و توسعه اقتصادی باشیم.
وی با تکیه بر اینکه اگر از این مواهب طبیعی و ظرفیت ها به درستی بهره بگیریم، مشکل بیکاری قابل رفع خواهد بود، اظهار داشت: علیرغم ظرفیت ها و طرح های خوبی که در جهت اشتغالزایی وجود دارد متاسفانه در بعضی از موارد بوروکراسی اداری، مانع رسیدن این طرح ها به هدف اصلی آن می شود.
فرماندار رشت با اشاره به اینکه رفع معضل بیکاری نیازمند تغییر تفکر و اندیشه افراد است، خاطرنشان کرد: متاسفانه در بعضی از موارد شاهد نگاه تک بعدی و بخش نگر بعضی از دستگاههای اجرایی هستیم که باید این رویکرد جای خویش را به رویکر جامع و کارکردی بدهد.
فتح اللهی افزود: کمک به حل مشکل اشتغال، وظیفه همه دستگاههای اجرایی می باشد و باید در این راه دست سرمایه گذران و کارآفرینان را بفشاریم و موانع موجود را از سر راه برداریم.1399/10/22
13:44:48
0.0 / 5
713
تگهای خبر: اقتصادی , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg