شمال برگ ShomalBarg.ir
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران:

مازندران ۲هفته قرنطینه شود

مازندران ۲هفته قرنطینه شود

به گزارش شمال برگ مازندران نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم ضمن اشاره به آمار بالای مبتلایان کرونا در مازندران خواهان قرنطینه کامل دو هفته ای مازندران شد.علی کریمی فیروزجایی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: رشد آمار مبتلایان کرونا در مازندران نگران کننده است.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با اظهار نگرانی از عدم توجه به مقررات سخت گیرانه ستاد مقابله با کرونا در این استان اضافه کرد: در شرایطی که تمامی استانها از حیث صدمه دیدگی کرونا از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر وضعیت داده اند، ماندن مازندران در شرایط قرمز تاسف بار است.
کریمی فیروزجایی با انتقاداز سیاستهای نا موفق ستاد مقابله با کرونا در مازندران اظهار داشت: سفر های انبوه با استفاده از برگه های تردد بین شهری از علل مهم رشد مبتلا شدن به کرونا در مازندران است.
این نماینده مجلس با تکیه بر اهمیت مقابله با کرونا لزوم اعمال مدیریت بر روند صدور برگه های تردد بین شهری در مازندران را تصریح کرد وافزود: در صورت تداوم بی توجهی به مساله تردد های بین شهری سلامت مردم مازندران به خطر می افتد.
کریمی فیروزجایی خاطرنشان کرد: مسؤلان استان هرچه زودتر باید روند صدور برگه تردد های غیر ضروری در فرمانداریهای مازندران را متوقف کنند.
نماینده مردم بابل اظهار داشت: تدابیر اجرایی ستاد مقابله با کرونا در مازندران نیازمند بازبینی است.
عضو مجمع نمایندگان مازندران اضافه کرد: فعالیت های در ارتباط با مقابله با ناقضان قانون اجرای محدودیت ها در مازندران رضایت بخش نیست.
این نماینده مجلس ضمن اشاره به شرایط خاص مارندران از حیث پرشماری تردد بین شهری اضافه کرد: اجرای سیاست حداقلی و نامنطم در مراقبت از ترددهای بین شهری خودرو ها شرایط پیچیده ای را برای مازندران رقم خواهد زد.
نماینده مردم بابل مسئولیت عوامل اجرایی و بهداشتی را در مراقبت از سلامت عمومی خطیر و حائز اهمیت دانست وافزود: عدم مراقبت از کمربند ایمنی کرونا فشار مضاعفی بر روی کادر درمان وارد خواهد نمود.
کریمی با تجلیل از تلاشگران عرصه سلامت اظهار داشت: اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با کرونا لزوم اساسی است.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با اخطار در مورد عادی انگاری شرایط کرونا خاطرنشان کرد: عادی انگاریهای زودهنگام در جامعه و بی توجهی به شرایط و الزامات زیست کرونایی خسارت مادی و معنوی فراوانی را متوجه کشور خواهد نمود.

منبع:

1399/10/18
00:15:45
0.0 / 5
1059
تگهای خبر: خودرو , سفر , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg