شمالبرگ ShomalBarg.ir
عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

حمایت معنوی ایران از جریان مقاومت تداوم می یابد

حمایت معنوی ایران از جریان مقاومت تداوم می یابد

به گزارش شمال برگ مازندران عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر حمایت همه جانبه از محور مقاومت و دشمنی پایدار با استکبار جهانی است.مهدی سعادتی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی اضافه کرد: شهید سلیمانی پیشتاز حرکتهای جهادی و طلایه دار ستیز با استکبار بود.
نماینده مردم بابل اقدام نابخردانه استکبار در ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی و یارانش را نشانه خوی درندگی و بدعهدی آن دانست وافزود: ترور سردار سلیمانی در کشور عراق در صورتیکه میهمان رسمی آن کشور بود، بیان کننده زیرپاگذاشتن تمام قواعد دیپلماسی بین المللی از طرف آمریکا بود.
عضو مجمع نمایندگان مازندران شتاب بخشی حرکتهای مقاومت مقابل مظهر استکبار در لبنان، عراق، سوریه و یمن را مرهون مجاهدت سردار سلیمانی عنوان و اشاره کرد: اقدامات هوشمندانه و جهادی سردار سلیمانی یکجانبه گرایی استکبار در غرب آسیا را به چالش کشید.
این نماینده مجلس با اشاره به سیاست راهبردی کشورمان در حمابت از جریان مقاومت اظهار داشت: سرمایه گذاری معنوی کشورمان در حمابت سیاسی و معنوی از جریان مقاومت پایدار و همیشگی است.
سعادتی شهادت سردار سلیمانی را سبب سرعت یافتن روند اضمحلال لیبرال دموکراسی آمریکا و افول سردمداران رژیم صهیونیستی دانست وافزود: با شهادت قهرمان بین المللی جریان مقاومت، اوج حقارت امریکا و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان آشکار شد.
این نماینده مجلس انتقام سخت از عاملان شهادت سردار ملی ایران را قطعی دانست وافزود: از این پس عاملان این ترور ناجوانمردانه حیات دزدانه و مخفی را تجربه خواهند کرد تا بسزای اعمال ننگین خود برسند.
سعادتی با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری برای تعمیق و گسترش فرهنگ مقاومت و شهادت در کشور اظهار داشت: تعمیق فرهنگ جهاد و شهادت رمز مانای بالندگی و عزت ایران اسلامی است.

منبع:

1399/10/15
23:59:38
0.0 / 5
1142
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg