شمالبرگ ShomalBarg.ir
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران:

راه شهید سلیمانی در راه اهداف جبهه مقاومت ادامه دارد

راه شهید سلیمانی در راه اهداف جبهه مقاومت ادامه دارد

به گزارش شمال برگ از گیلان مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اظهار داشت: راه شهید سلیمانی در راه اهداف جبهه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان برای همیشه ادامه دارد و انقلاب اسلامی قویتر از گذشته به مسیر خود ادامه خواهد داد.


مراسم یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور هیئت رئیسه، کارکنان و خانواده های مرکز فرماندهی آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت، و سخنرانی سردار محمدعلی حق بین، از فرماندهان جبهه مقاومت در جوار مزار شهید گم نام این فرماندهی برگزار گردید.
سردار حق بین با گرامیداشت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) ضمن اشاره به فرارسیدن ایام شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: دشمنان ما مرتکب یک اشتباه بزرگ استراتژیک شدند؛ چونکه فکر کردند با شهادت ایشان می توانند نقشه های شوم خود در منطقه را اجرایی کنند.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا با کار سخیف خود در شهادت سردار سلیمانی در خاورمیانه جایگاهی ندارد و همه برنامه هایش یکی بعد از دیگری از بین رفت.
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به قدرت داعش اشاره و تصریح کرد: آمریکایی ها آنقدر به این گروه قدرت و آموزش داده بودند که اواخر، از قدرت این گروه هراس داشتند. گروهی که جنگیدن با آنها سخت بود، اما سردار سلیمانی با اراده راسخ و برای جرات دادن به نیروهای مقاومت روی خاکریزها قدم میزد تا پشت خاکریز، نیروها قدرت بگیرند.
همرزم شهید سلیمانی این شهید را یک نظامی شجاع و کم نظیر در عرصه های جنگ برشمرد و بیان نمود: حاج قاسم در تصمیمات خودش، همه را دخیل می کرد اما تصمیمی که می گرفت پای آن می ماند و اهل عمل بود.
وی اخلاص، دینداری، صبر، مقاومت، مردم داری و ولایتمداری را از شاخصه های شهید سپهبد سلیمانی دانست و اضافه کرد: راه شهید سلیمانی در راه اهداف جبهه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان برای همیشه ادامه دارد و انقلاب اسلامی قویتر از گذشته به مسیر خود ادامه خواهد داد.
این فرمانده گیلانی مدافع حرم، شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یک هدیه از سوی خدای بزرگ به ملت ایران دانست که سبب خیر و برکت برای نظام و کشور می شود و افزود: امروز شاهد یک همدلی و وحدت در کشور هستیم که این همدلی و وحدت مرهون خون پاک شهید سلیمانی است.
وی متذکر شد: با حفظ این وحدت و اتحاد و انسجام در سایه پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، دشمنان ما را از خاورمیانه بیرون می نماییم.
حق بین، با تکیه بر اینکه امروز باید پشت سر رهبری باشیم، اضافه کرد: در عصر تکنولوژی قرار داریم و مسلمانان نیز راه ایستادگی در مقابل دشمنان را یافته اند. دشمن در همه عرصه های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و بخصوص فرهنگی با ما در جنگ است.
وی بیرون کردن آمریکا از منطقه را پیروزی بزرگی دانست و افزود: همه باید با وحدت و صلابت و همدلی پشت سر رهبری باشیم و کسانی که می خواهند مردم را بترسانند باید بدانند که از دشمن هستند.
مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش کل سپاه پاسداران، با تکیه بر اینکه انتقام خون سردار سلیمانی اساسا از آنها گرفته خواهد شد، تصریح کرد: ما این اقدام را در کمال آرامش و با طمانینه انجام خواهیم داد و با قدرت و اقتداری که از رهبری و سردار سلیمانی گرفته ایم پیروز میدان خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه نظامی هیچ اقدامی نمی تواند مقابل ما انجام دهد، اظهار داشت: در حوزه فرهنگی باید متولیان امر بیشتر از گذشته کار کنند، برای اینکه دشمن در این عرصه بر ذهن و روح جوانانمان نقشه دارد و باید هوشیارانه عمل نماییم.
منبع:

1399/10/13
13:28:19
0.0 / 5
747
تگهای خبر: رشت , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg