شمال برگ ShomalBarg.ir

بستری ۱۲۰۹ بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

بستری ۱۲۰۹ بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران چهار شهرستان ساری، آمل، سوادکوه شمالی و رامسر مجدد به رنگ قرمز درآمده و با وجود تمام محدودیت ها ۱۲۰۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های این استان بستری هستند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۷۳ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۱۵۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه الان ۱۰۱۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۰۹ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۹۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲بیمار جدید بستری و ۳۶ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۸ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۱۲۰۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1399/10/11
18:50:35
0.0 / 5
1144
تگهای خبر: رامسر , ساری , شمال , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg