شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل ارشاد اسلامی گیلان:

ایام الله دهه بصیرت فرصت همگرایی است

ایام الله دهه بصیرت فرصت همگرایی است

از گیلان مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را در گرو همگرایی دانست و افزود: باید از فرصت دهه بصیرت و میثاق با ولایت برای همگرایی دولت - ملت استفاده نماییم، چونکه این همگرایی ها به ما قدرت می بخشد.


فیروز فاضلی در شورای اطلاع رسانی استان گیلان که در آستانه دهه «بصیرت و میثاق با ولایت» برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار نمود: شهادت مظلومانه و خون به ناحق ریخته شده این سردار رشید اسلام اثرات خودش را گذاشته و جهانیان به دیوانگی رئیس جمهور آمریکا پی برده اند.
وی با اشاره به اینکه خود آمریکایی ها هم به جنون ترامپ اذعان دارند، خاطرنشان کرد: ترامپ در حال افول و سقوط است و عامل اصلی شکست سیاسی او رسانه و کروناست. در واقع ترامپ مغلوب رسانه ها شده که نشان دهنده اهمیت رسانه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ضمن اشاره به نقش رسانه ها در پرداختن به مفاهیم و موضوعات انقلابی و آرمان های شهدا، اظهار داشت: امروز جهان معاصر با بهره گیری از قدرت رسانه های معاند ضد جمهوری اسلامی عمل می کند بنابراین باید رسانه های داخلی را برای مقابله رسانه ای با دشمنان تقویت نماییم.
فاضلی، انسجام و همدلی رسانه های داخلی در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام را مشهود دانست و خاطرنشان کرد: استان گیلان هم به رسانه هایش معروف است و خوشبختانه خبرنگاران ما برای آرامش بخشی و همدلی و همسویی مردم و حاکمیت تلاش می کنند.
وی ضمن اشاره به نامگذاری روزهای نهم لغایت ۱۹ دی ماه، تصریح کرد: «بصیرت؛ ولایتمداری، حماسه عاشورایی»، «بصیرت؛ اتحاد ملی، عبور از فتنه ها»، «بصیرت؛ خواص، پیروی از ولایت»، «بصیرت؛ ادیان الهی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی»، «بصیرت؛ ملت حسینی، ملت شهید سلیمانی»، «بصیرت؛ تولی، تبری و بیداری اسلامی»، «بصیرت؛ استکبارستیزی و مقابله با نفوذ»، «بصیرت؛ تکریم سردار دلها، بزرگترین بدرقه جهان»، «بصیرت؛ محکومیت تروریسم دولتی، جهاد هسته ای و دفاعی»، «بصیرت؛ اقتدار ملی، سیلی به شیطان بزرگ» و «بصیرت؛ غیرت دینی، لحظه شناسی» همچون روزهای دهه بصیرت و میثاق با ولایت است.
مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، از اجرای ۴۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی از جانب ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها اطلاع داد و اظهار نمود: این برنامه ها شامل همایش بصیرتی، شعرخوانی، رونمایی از کتاب، مسابقه نقاشی، کتابخوانی و نامه نویسی، تولید کلیپ و... است.
وی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را در گرو همگرایی دانست و افزود: باید از فرصت دهه بصیرت و میثاق با ولایت برای همگرایی دولت - ملت استفاده نماییم، چونکه این همگرایی ها به ما قدرت می بخشد. در واقع دولت قوی نشان دهنده قدرت ملت است.
فاضلی، تضعیف دولت را باعث افزوده شدن به مشکلات دانست و خاطرنشان کرد: دولت در کنار مدیریت بیماری کرونا و تنظیم اقتصاد و معیشت مردم، مسئولیت سیاست خارجه را هم بر عهده دارد بنابراین باید از ایام الله پیش رو برای همدلی و همگرایی دولت - ملت استفاده کنیم؛ نه تقابل.1399/10/07
19:52:22
5.0 / 5
841
تگهای خبر: تولید , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg