شمالبرگ ShomalBarg.ir
معاون اجتماعی پلیس گیلان خبر داد

جریمه یلدایی ۱۴۴۰۰ خودرو در گیلان

جریمه یلدایی ۱۴۴۰۰ خودرو در گیلان

از گیلان سخنگوی فرماندهی انتظامی گیلان اظهار داشت: در ایام ۲۹ و ۳۰ آذر ماه همزمان با اجرای طرح محدودیت های ترددی ویژه شب یلدا، ۱۴ هزار و ۴۰۰ خوردو در گیلان جریمه شدند.


سرهنگ مجید رسول زاده در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به اجرای طرح محدودیت های کرونایی در دو شب ۲۹ و ۳۰ آذر ماه، اظهار نمود: همزمان با فرارسیدن شب یلدا برای حفظ سلامتی و تندرستی شهروندان گیلانی و پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا طی روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر ماه طرح محدودیت های تردد همزمان با سراسر کشور از ساعت ۲۰ در گیلان به اجرا در آمد.
سخنگوی فرمانده انتظامی گیلان اضافه کرد: در خلال این دو روز، ۱۴ هزار و ۴۰۰ خودرو به علت رعایت نکردن قوانین های ترددی جریمه شدند.
معاون اجتماعی پلیس گیلان در مورد بازدید از اصناف و واحدهای تجاری در ۲۹ و ۳۰ آذر ماه، اظهار داشت: ۱۰۸ اکیپ از پلیس اماکن به همراه کارشناسان اصناف، فرمانداری، علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی بر اجراری مقررات مصوبات ستاد مقابله با کرونا نظارت داشتند که در خلال این دو روز مجموعا ۹۳۴ واحد صنفی بازدید شدند که از این تعداد ۳۸ واحد پلمب و ۴۲۶ واحد صنفی متخلف هم تذکر گرفتند.
وی افزود: ۱۶۰ واحد صنفی هم اخطار پلمب گرفتند؛ ۱۸۰ واحد صنفی با ابلاغ تذکر فعالیت خویش را ادامه دادند.
سرهنگ رسول زاده بیان نمود: همکاری و هماهنگی مردم در عمل به سفارش های بهداشتی و خودداری از ترددهای غیرمجاز، همینطور مشارکت آنها در اجرای طرح محدودیت های کرونایی رضایت بخش و مطلوب ارزیابی شده است.1399/10/02
17:28:55
5.0 / 5
820
تگهای خبر: خودرو , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg