شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد

برگزاری دوازدهمین مانور جهادی شركت توزیع نیروی برق مازندران

برگزاری دوازدهمین مانور جهادی شركت توزیع نیروی برق مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهارکرد: دوازدهمین مانور جهادی شرکت توزیع نیروی برق مازندران همزمان در سراسر کشور با عنوان مانور سراسری تعمیرات و بهینه سازی شبکه توزیع برق اجرا شد.


فرامرز سپری با اشاره به جایگزینی ۱۵۰ کیلومتر سیم به کابل در آخر مانور سراسری تعمیرات و بهینه سازی شبکه با رویکرد اصلاح ولتاژ و اصلاح روشنایی معابر اظهار داشت: اجرای این مانورها موجب ارائه برق مطمئن به مردم مازندران خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در ادامه بازدید از دومین روز مانور سراسری تعمیرات و بهینه سازی شبکه اشاره کرد: دوازدهمین مانور جهادی شرکت توزیع نیروی برق مازندران همزمان در سراسر کشور و با رویکرد اصلاح ولتاژ و اصلاح روشنایی معابر با در ۵ شهرستان و با حضور ۵۱ اکیپ عملیاتی و ۲۲۳ نیروی فنی اجرائی انجام شد.
وی با اشاره به تعویض ۸۴۲ لامپ ۲۱۰ واتی با هدف اصلاح روشنایی معابر گفت؛ عملیات جایگزینی ۱۵۰ کیلومتر سیم به کابل شبکه فشار ضعیف توزیع برق مازندران نیز همزمان با برگزاری این مانور به انتها رسید.
سپری با اعلان اینکه مانورهای جهادی در مازندران در امتداد پویش" این خانه روشن است" و همزمان با سراسر کشور بصورت ماهانه ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: اصلاح روشنایی معابر، تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، بهبود و ارتقای فاکتورهای عملکردی طرح سیما، افزایش پایداری و اطمینان شبکه و بهبود رضایت مشترکین در شرکت توزیع نیروی برق مازندران از دیگر اهداف این مانور جهادی بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اعلان اینکه مشترکان مازندرانی می توانند با نصب اپلیکیشن برق من تمامی خدمات برق را به صورت غیرحضوری دریافت نمایند، اشاره کرد: ارائه خدمات غیرحضوری برای تسریع در زمان ارائه خدمات در اولویت برنامه های شرکت است.
منبع:

1399/09/29
14:54:05
5.0 / 5
876
تگهای خبر: خدمات , دریا , شركت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg