شمال برگ ShomalBarg.ir
سخنگوی سازمان جهاد كشاورزی مازندران خبر داد

صدور ۴ و نیم میلیاردی كشاورز كارت در مازندران

صدور ۴ و نیم میلیاردی كشاورز كارت در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: تابحال تعداد دو هزار و 797 کشاورز در سطح 9 هزار و 323 هکتار به بانک کشاورزی عرضه شدند که 39 کشاورز کارت با سطح پوشش 225 هکتار به مبلغ 4 میلیارد و 506 میلیون ریال صادر گردیده است.مهدی خلیلی درباره معرفی کشاورزان برخی شهرستان های استان مازندران برای دریافت کشاورزکارت، اظهار داشت: تا حالا شهرستان گلوگاه ۴۱۳ نفر از کشاورزان را با سطح زیرکشت یک هزار و ۴۶۵ هکتار به بانک کشاورزی معرفی نمود که ۲۳ بهره بردار با سطح زیرکشت ۱۵۴ هکتار کشاورزکارت خودرا دریافت نمودند.

وی افزود: شهرستان بهشهر ۷۹۰ نفر از کشاورزان را با سطح زیرکشت سه هزار و ۱۷۵ هکتار به بانک کشاورزی معرفی کردند که ۱۳ نفر با سطح زیرکشت ۶۴ هکتار موفق به دریافت کشاورز کارت شدند.

سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران تعداد معرفی شدندگان دریافت کشاورزکارت در نکا را ۴۸۰ نفر با یک هزار و ۳۲۰ هکتار سطح زیرکشت، شهرستان میاندورود با ۱۸۰ کشاورز و سطح زیرکشت ۳۹۵ هکتار و شهرستان ساری با ۷۳۳ کشاورز و سطح زیرکشت دو هزار و ۶۴۷ هکتار اعلام نمود که تا حالا کشاورزان این شهرستان ها موفق به دریافت کشاورزکارت از طرف بانک کشاورزی نشدند.

خلیلی بیان کرد: شهرستان جویبار ۲۰۱ کشاورز با سطح زیرکشت ۳۲۰ هکتار را به بانک کشاورزی معرفی کرده که تا حالا سه نفر با سطح زیرکشت هفت هکتار موفق به دریافت کشاورز کارت شدند.

وی اشاره کرد: در ۶ شهرستان یاد شده، تا حالا تعداد دو هزار و ۷۹۷ کشاورز در سطح ۹ هزار و ۳۲۳ هکتار به بانک کشاورزی معرفی کردند که ۳۹ کشاورز کارت با سطح پوشش ۲۲۵ هکتار به مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال صادر گردیده است.منبع:

1399/09/26
13:34:17
5.0 / 5
1098
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg