شمال برگ ShomalBarg.ir

برگشت ۱۶ هزار خودرو از مبادی ورودی به شهرهای مازندران

برگشت ۱۶ هزار خودرو از مبادی ورودی به شهرهای مازندران

شمال برگ: مازندران معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های تردد كرونائی و برگشت 16 هزار خودرو از مبادی ورودی به شهرهای استان آگاهی داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نعمت الله آزادی، اظهار داشت: در این برهه حساس که جامعه با افزایش روزانه موارد مبتلاشدن و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا مواجه می باشد، پلیس با اجرای طرح های عملیاتی در کنار کادر درمانی و سایر دستگاه های اجرائی گام های موثری را در پیش گیری از شیوع این بیماری برداشته است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران، اشاره کرد: بمنظور اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله و پیش گیری از بیماری کرونا ضمن اجرای اقدامات فرهنگی و ارائه هشدارهای مناسب در این رابطه، طرح های گسترده ای در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

وی با قدردانی از همراهی، مسئولیت پذیری و مشارکت همگانی مردم در اجرای تصمیم مسئولان امر برای تسریع در قطع زنجیره انتقال و ریشه کنی این ویروس، اشاره کرد: در این طرح شاهد انسجام و هم افزایی دستگاه ها و نهادهای مسئول با پلیس نیز بوده ایم.

آزادی با اشاره به اجرای مطلوب این طرح در استان، اظهار نمود: در کنار برنامه های اجرائی و نظارت بر واحدهای صنفی از طرف ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی، روزانه ۵۷ تیم در ورودی و خروجی شهرستان های استان مستقر و بر روند اجرای محدودیت ها نظارت دارند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از برخورد قاطعانه پلیس با متخلفان در اجرای این طرح آگاهی داد و اظهار داشت: از شروع شروع این طرح ۵۰۰ هزار واحد صنفی استان بازدید شد که به ۹۴۸ واحد صنفی تذکر داده شد و ۴۰ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

وی با شاره به محدودیت های تردد در استان مازندران، اظهار داشت: از شروع شروع طرح تا حالا از ورود ۱۶ هزار خودرو به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی جلوگیری شد و بیش از ۲ هزار خودرو به سبب تخلف از مقررات به وجود آمده اعمال قانون شدند.

آزادی از اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در استان آگاهی داد و گفت: در این ارتباط ۷۶۴ خودرو نیز به سبب تردد های غیر مجاز اعمال قانون شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان در آخر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری آحاد مردم و هم استانی های عزیز با پلیس از آنان خواست: با احترام به تصمیم مسئولان در اعمال محدودیت های کرونائی برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان نسبت به افراد قانون گریز بی تفاوت نباشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را بوسیله تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.
1399/09/06
20:06:08
5.0 / 5
1010
تگهای خبر: خودرو , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg