شمال برگ ShomalBarg.ir
استاندار مازندران:

لزوم نظارت فرمانداران شهرهای قرمز بر روند اجرای محدودیت های كرونائی

لزوم نظارت فرمانداران شهرهای قرمز بر روند اجرای محدودیت های كرونائی

به گزارش شمال برگ مازندران استاندار مازندران به فرمانداران شهرهای قرمز تاكیدكرد: فرمانداران شهرهای قرمز نظارت جدی تری بر روند اجرای طرح داشته باشند.


احمد حسین زادگان فرمانداران را مسئول اصلی اجرای طرح محدودیت های کرونائی در شهرستان ها دانست و اظهار داشت: فرمانداران با حضور میدانی در صحنه ی اجرای طرح، ضمن نظارت دقیق؛ سبب اتحاد و پکپارچگی عوامل و دست اندرکاران و مجریان طرح مقابله با کرونا که از روز شنبه در سرتاسر استان هم راستا با تمام کشور در حال اجراست، باشند.
وی که روز شنبه در اولین ساعات از اجرای طرح محدودیت های کرونائی بصورت میدانی از روند اجرای این طرح در ورودی های شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه در شرق استان بازدید نمود، اضافه کرد: حضور مسئولین و فرمانداران در کنار دست اندرکاران اجرای طرح سبب تقویت روحیه و دلگرمی و عزم جزم آنان می شود.
استاندار مازندران ضمن قدردانی از همراهی مردم در این مبارزه همگانی تاکنون، خواهان همکاری بیش از پیش مردم بافرهنگ مازندران در زمان اجرای طرح شد و اظهارکرد: اگر مردم خود راسا مبادرت به اجرای طرح نمایند اساسا به توفیقات کامل دست می یابیم.
او همینطور بر رعایت دقیق مصوبات از طرف اصناف و بازاریان، دستگاههای اجرائی و مجموعه ادارات شهرستانی و بانک ها تصریح کرد و به بخشداران و شهرداران نیز دستور داد تا بر پروسه اجرای طرح، نظارت دقیق داشته باشند.
به گزارش روابط عممومی استانداری مازندران، حسین زادگان بار دیگر از مجموعه کادر ساعی بهداشت و درمان، سپاه، نیروهای بسیجی و جهادی و مجموعه دستگاههای فعال در طول روند مقابله با انتشار کرونا قدردانی و تصریح کرد: فرمانداران شهرهای قرمز نظارت جدی تری بر روند اجرای طرح داشته باشند.
منبع:

1399/09/02
20:38:33
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg