شمالبرگ ShomalBarg.ir
رییس كل دادگستری استان مازندران خبر داد

114 زندانی زندان های مازندران مشمول عفو رهبری

114 زندانی زندان های مازندران مشمول عفو رهبری

به گزارش شمال برگ مازندران رئیس كل دادگستری استان مازندران اظهار داشت: 114 زندانی زندان های مازندران مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند.



محمد صادق اکبری اظهارکرد: بنابه پیشنهاد رئیس قوه قضاییه، به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع)، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات محکومانی که پرونده های عفو آنان در کمیسیون عفو و بخشودگی بررسی شده و واجد شرایط لازم تشخیص داده شده اند، موافقت فرمودند و براین اساس در استان مازندران، تعداد ۱۱۴ زندانی مشمول عفو و عنایات رهبر قرار گرفتند.
رئیس کل دادگستری استان مازندران اشاره کرد: عفو محکومان، به مناسبت اعیاد مذهبی و ملی در ادامه برنامه های کلی حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان های کشور، همیشه مورد توجه بوده است، اما در دوره تحول قوه قضائیه با عنایات ویژه مقام معظم رهبری، شمول آن افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، وی ادامه داد: از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برخورداری محکومان از رافت اسلامی و عفو است تا این دسته از محکومین با رهایی از مجازات و بازگشت به اجتماع بتوانند برای خانواده و جامعه مفید فایده باشند.





منبع:

1399/08/20
12:23:22
5.0 / 5
994
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg