شمالبرگ ShomalBarg.ir
امام جمعه رشت عنوان كرد

اذعان آمریكایی ها به وجود فساد سیستمی در انتخابات این كشور

اذعان آمریكایی ها به وجود فساد سیستمی در انتخابات این كشور

به گزارش شمال برگ از گیلان امام جمعه رشت، با اشاره به اذعان هر دو طرف انتخابات در آمریكا به وجود فساد سیستمی در این كشور، اشاره كرد: انتخابات در آمریكا حزبی است؛ نه مردمی و مردم آمریكا هیچ نقشی در انتخاب دولتمردان خود ندارند.


آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه شهر رشت که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با اعلان اینکه دوران «بزن و در رو» تمام شده است، اظهار نمود: شهید طهرانی مقدم ها قهرمان ملی ما هستند، برای اینکه با ایمان و دانش و تعهد خود برای ایران اقتدار ایجاد کردند.
وی با اشاره به نقش شهید طهرانی مقدم در ایجاد امکان موشکی ایران، اضافه کرد: امروز می توانیم با موشک های جمهوری اسلامی ایران دورترین نقاط دشمن را هدف قرار دهیم.
نماینده ولی فقیه در گیلان، در ادامه به انتخابات آمریکا اشاره و عنوان کرد: افول اخلاقی، مدنی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آمریکا در حال رقم خوردن است و در جریان این انتخابات شاهد برخوردهای وحشیانه دولت و ملت هستیم.
امام جمعه رشت، آمریکا را داعیه دار حقوق بشر دانست که حقوق مردم خودش را رعایت نمی کند و اظهار داشت: انتخابات در آمریکا حزبی است؛ نه مردمی و مردم آمریکا هیچ نقشی در انتخاب دولتمردان خود ندارند و کالج الکترال نشان دهنده نمایشی بودن این انتخابات است.
وی با اعلان اینکه پیروزی هر کدام از دو کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا برای ایران فرقی ندارد، افزود: متاسفانه برخی همه مسائل و مشکلات کشور را به آمریکا گره زده اند، در صورتیکه آمریکا به دوران انحطاط خود نزدیک شده است.
آیت الله فلاحتی، با اشاره به اذعان هر دو طرف انتخابات در آمریکا به وجود فساد سیستمی در این کشور، اشاره کرد: شکست در غرب آسیا، ناکارآمدی در مهار کرونا و اقدامات نژادپرستانه همچون عوامل قرار گرفتن آمریکا در شرایط افول است و جنگ داخلی و تجزیه مناطق این کشور دور از انتظار نیست.
نماینده ولی فقیه در گیلان همین طور به اقدام تلافی جویانه ایران در مقابل رژیم صهیونیستی اشاره و اشاره کرد: جوانان دانشمند و انقلابی ما بتازگی دو مرکز رژیم صهیونیستی شامل تاسیسات برق و آب را تهدید سایبری کردند و اسرائیلی ها کاری از پیش نبردند. البته این اقدام تلافی جویانه در پاسخ به حمله سایبری رژیم صهیونیستی به قسمتی از تاسیسات هسته ای کشور صورت گرفت.
امام جمعه رشت، با اشاره به پیشرفت های چشم گیر ایران در عرصه های علمی و نظامی و فناوری، اشاره کرد: ایران اسلامی خواب دشمن را تبدیل به کابوس کرده است و این دستاورد را مدیون ملت ایران، خون شهدا و درایت های مقام معظم رهبری هستیم.
وی خواهان اختتام درگیری دو کشور همسایه ایران شد و اظهار داشت: همانگونه که رهبری تاکید فرمودند، جنگ بین همسایگان ایران بسیار تلخ است و سرزمین های اشغال شده باید آزاد و مرزها حفظ شوند. ضمن اینکه تروریست ها نباید تهدیدی برای مرزهای ایران باشند.
منبع:

1399/08/17
13:42:32
5.0 / 5
1549
تگهای خبر: اقتصادی , رشت , زمین , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg