شمال برگ ShomalBarg.ir
رئیس پلیس راه استان مازندران خبر داد

محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی مازندران

محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی مازندران

مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران اظهار داشت: محدودیت های ترافیكی در محورهای مواصلاتی كرج-چالوس، هراز و فیروزكوه از امروز تا ساعت 6 بامداد 17 آبان ماه به اجرا در می آید.علیرضا قدمی با تبریک سالروز میلاد نبی مکرم اسلام (ص)و حضرت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: بمنظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۲ مهرماه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۷ آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

افزود: به همین دلیل تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۷ آبان ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوعست.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز، اضافه کرد: به همین دلیل تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه و همین طور از ساعت ۶ بامداد روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز پس از محور هراز ممنوعست.

وی افزود: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز پنج شنبه ۱۵ آبان ماه و همین طور از ساعت ۶ بامداد روز جمعه ۱۶ آبان ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز پس از این محور ممنوعست.

قدمی در ادامه با اشاره به ضرورت پیش گیری از شیوع ویروس کرونا و وضعیت انتقال این بیماری در استان مازندران به هموطنان سفارش کرد: از سفر به این استان جدا اجتناب کنند.
1399/08/13
13:02:14
5.0 / 5
1561
تگهای خبر: چالوس , سفر , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg