شمال برگ ShomalBarg.ir

جولان پر قدرت كرونا در مازندران

جولان پر قدرت كرونا در مازندران

مازندران رعایت نكردن پروتكل های بهداشتی و عادی انگاری كرونا سبب شد وضعیت كووید 19 در كشور به سمت شرایط بحرانی پیش رود تا جایی تهران را به مدت یك هفته به تعطیلی و محدودیت كشاند، اما در مازندران چندین ماه است وضعیت قرمز بوده و شرایط بحرانی در بیمارستان ها حكم فرماست و الان 756 بیمار كرونایی در بیمارستان های ین استان بستری هستند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۳ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۱۱۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خودرا در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه الان ۵۹۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۴۱ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۶۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ بیمارجدید بستری و ۲۲ بیمارهم ترخیص شدند و ۳۸ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۷۵۶بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
1399/08/07
23:48:43
5.0 / 5
1191
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg