شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل بهزیستی مازندارن خبر داد:

وجود 15 هزار ورزشكار توانخواه در بهزیستی مازندران

وجود 15 هزار ورزشكار توانخواه در بهزیستی مازندران

مازندران مدیركل بهزیستی مازندارن از وجود ۱۵هزار نفر ورزشكار توانخواه در بهزیستی این استان اطلاع داد.فرزاد گوهردهی در آیین تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران جامعه هدف بهزیستی استان مازندران ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی با اشاره به محدودیت های ناشی از همه گیری کرونا اظهار داشت: متاسفانه موفق نشدیم میزبان جمع بیشتری از ورزشکاران گرانقدر باشیم و به ناچار این مراسم را با محدودیت بیشتری برگزار کردیم.

وی با اشاره به جامعه ۱۵هزار نفری ورزشکاران توانخواه بهزیستی مازندران اضافه کرد: در مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ از میان ۱۱۱ ورزشکار و مربی ۱۰ نفر از استان مازندران اعزام شدند و سهم قابل توجهی هم در کسب مدال داشتند که این امر مایه افتخار ورزش استان و بهزیستی مازندران است.

مدیرکل بهزیستی مازندارن به اهمیت ورزش برای درمان محدودیت های جسمی توانخواهان اشاره و اظهار داشت: ورزش وسیله ای برای ارتقا اعتماد به نفس و حل مشکلات اجتماعی، بستر ساز بروز توانمندی های معلولان و به وجود آورنده نشاط اجتماعی است.

گوهردهی، دستیابی به اعتلای ورزش و توسعه فرصت ها برای معلولان را از اهداف مهم سازمان بهزیستی بیان کرد و یادآورشد: نمایش اراده و اعتماد به نفس توانخواهان و شناسایی استعدادهای موجود و آموزش در حوزه ورزش همچون اهداف مهم سازمان بهزیستی در راه توانمند سازی افراد دارای معلولیت است.

مدیرکل بهزیستی مازندران خواهان برنامه ریزی منسجم برای بهره گیری از توانمندی های معلولان در سطح ورزش قهرمانی شد.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در این مراسم از قهرمانان ورزشی تحت پوشش بهزیستی استان مازندران با اهدای لوح، قدردانی به عمل آمد.

منبع:

1399/08/02
21:28:03
5.0 / 5
1258
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg