شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد

توزیع 10 هزار بسته احسان ماندگار موقوفات در مازندران

توزیع 10 هزار بسته احسان ماندگار موقوفات در مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی كمك مومنانه طرح احسان ماندگار در استان اطلاع داد و اظهار داشت: این بسته ها در چارچوب غذای گرم، بسته های بهداشتی و اقلام غذایی بین نیازمندان مازندرانی توزیع خواهد شد.ابراهیم حیدری جناسمی اظهارکرد: اوقاف و امور خیریه مازندران سال های گذشته مبادرت به برگزاری موکب در شهر سامرای عراق برای پذیرایی از زائرین پیاده اربعین حسینی می کرده که سال جاری با عنایت به شیوع کرونا این امکان وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اعتبار برگزاری موکب اوقاف مازندران سال جاری در داخل کشور در چارچوب بسته های کمک مومنانه هزینه می شود، اضافه کرد: این بسته ها از محل کمک های مردمی و موقوفات تهیه و در چارچوب طرح احسان ماندگار بین نیازمندان و افراد کم برخوردار جامعه توزیع می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۱۰ هزار بسته های معیشتی کمک مومنانه طرح احسان ماندگار در استان اطلاع داد و اظهار داشت: این بسته ها در چارچوب غذای گرم، بسته های بهداشتی و اقلام غذایی بین نیازمندان مازندرانی توزیع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حیدری زمان اجرای طرح احسان ماندگار را دهه آخر ماه صفر و در روزهای اربعین حسینی اطلاع داد و تصریح کرد: ارزش هر بسته غذایی بین ۳۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

منبع:

1399/07/15
13:43:40
5.0 / 5
1816
تگهای خبر: مازندران , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg