شمال برگ ShomalBarg.ir
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی:

گردشگری شرق مازندران را از بن بست توسعه خارج نماییم

گردشگری شرق مازندران را از بن بست توسعه خارج نماییم

شمال برگ: نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت های گردشگری شرق مازندران اشاره كرد: باید گردشگری منطقه را از بن بست توسعه خارج نماییم.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، «علی محمد شاعری» در جلسه بررسی ظرفیت های گردشگری شرق مازندران با اشاره به این كه در آستانه تدوین برنامه جامع گردشگری شرق استان قرار داریم خواستار تلاش مسئولان برای اجرایی شدن این برنامه شد.
وی ادامه داد: امید می رود برنامه جامع توسعه گردشگری در شرق استان اجرایی شود، چون شرق مازندران به سبب نبود زیرساخت های مناسب گردشگری، شمار گردشگران شرق استان كمتر از غرب مازندران است.
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به این كه شرق مازندران را باید از بن بست توسعه گردشگری خارج نماییم، چون ظرفیت های خوبی در منطقه وجود دارد و این بخش می تواند به توسعه اشتغال منجر شود، اشاره كرد: گردشگری در شرق مازندران رها شده است، حتی سرویس گردشگری مناسبی در شرق مازندران وجود ندارد و باید نسبت به توسعه زیرساخت ها اقدام گردد.
شاعری تصریح كرد: بهترین امكانات گردشگری، پارك های جنگی، آثار میراثی و طبیعی در شرق مازندران وجود دارد، اما توجهی به آن نمی گردد و جلوی بازدید گردشگران را گرفته ایم.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان این كه بهترین زیرساخت ها در محور جنگلی ناهارخوران به وجود آمده است، اضافه كرد: می طلبد كه امكاناتی مشابه آن در باغ عباس آباد احداث شود و در كنار ظرفیت ها باید محرومیت های شرق استان باز دیده شود.
شاعری با اشاره به طرح گردشگری قرمرض اشاره كرد: شهرداری به سبب كمبود اعتبار نمی تواند به اجرای طرح در آن بپردازد.
وی هماهنگی را عنصر مفقوده در ایران برشمرد و اظهار داشت: امكاناتی زیادی در حوزه گردشگری وجود دارد كه از آن بهره گیری لازم صورت نمی گیرد.
شاعری با اشاره به طرح تنفس جنگل تصریح كرد: متأسفانه نكاچوب، جنگل و درختان جنگلی را با بولدزر خراب می كند و كسی به فكر منابع طبیعی نیست.1397/10/21
22:10:49
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: شهرداری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg