شمال برگ ShomalBarg.ir

بستری ۴۴۵ بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

بستری ۴۴۵ بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

شمال برگ: مازندران روزهای سخت كرونایی در حالی برای مازندران طی می شود كه در چندین ماهه گذشته آلارم هشدار قرمز همچنان در این استان روشن بوده اما آمار بیماران بستری شده در بیمارستان های این منطقه حاكی از آنست كه تعداد مبتلایان در حال كاهش است، الان 445 بیمار كرونایی در این استان بستری و در حال مداوا شدن هستند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۷ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی ادامه داد: ظرف همین مدت تعداد ۶۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خودرا در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلان اینکه الان ۳۲۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اشاره کرد: از این تعداد ۹۳ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰بیمارجدید بستری و ۲۱ بیمار هم ترخیص شدند، ۳۰ هم بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۴۴۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1399/07/10
13:37:11
5.0 / 5
1512
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg