شمالبرگ ShomalBarg.ir
معاون برنامه ریزی جهاد كشاورزی مازندران:

محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانكی به كشاورزان نداریم

محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانكی به كشاورزان نداریم

مازندران معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد كشاورزی مازندران اظهار داشت: محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانكی به كشاورزان و تولیدكنندگان نداریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران حسین نگهدار معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جلسه شورای کشاورزی با اشاره به اینکه سال سختی را در اعتبار هزینه ای داریم، اظهارکرد: سال قبل 63.5 درصد اعتبارات هزینه ای مربوط به حقوق و مزایای مستمر و 2 درصد اعتبار مربوط به سایر هزینه ها بود که سال جاری 81.6 درصد مربوط به حقوق و دستمزد و 13.7 درصد مربوط به سایر اعتبارات است.
وی افزود: بیشترین اعتبارات ملی در رابطه با آب و خاک است که به صورت ملی تأمین و توزیع می شود.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه سال قبل هزار و 350 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به کشاورزان و تولیدکنندگان کشاورزی استان پرداخت کردیم، اظهار داشت: در سال جدید تابحال 438 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات انجام شده است.
نگهدار خاطرنشان کرد: محدودیتی در پرداخت تسهیلات بانکی نداریم و مدیران شهرستان و متقاضیان دغدغه ای در این حوزه نداشته باشند.
وی اظهار نمود: جهاد کشاورزی مازندران در "بند الف تبصره 18" در زمینه تعداد معرفی متقاضیان طرح ها به بانک ها رتبه سوم، در انعقاد قرارداد رتبه چهارم و از لحاظ پرداختی رتبه پنجم را در کشور دارد.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی اظهار داشت: این افراد شناسایی شوند و مشکلات آنان در شهرستان ها بررسی و مرتفع شود.1399/07/01
15:08:07
5.0 / 5
1551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg