شمال برگ ShomalBarg.ir

كرونا میهمان ناخوانده ای كه قصد رفتن ندارد

كرونا میهمان ناخوانده ای كه قصد رفتن ندارد

شمال برگ: مازندران فردا زنگ بازگشایی مدارس در حالی نواخته می شود كه كرونا هنوز میهمان ناخوانده ایست كه قصد رفتن ندارد، هرچند دغدغه و نگرانی های بیشماری برای بازگشایی مدارس آن هم 15 روز زودتر از موعد در بین خانواده ها خصوصاً خانواده های مازندرانی دیده می شود؛ اما متولیان آموزش كشور معتقدند با رعایت پروتكل های بهداشتی مدارس بازگشایی خواهد شد، حال این امر برای مازندرانی كه كماكان در وضعیت قرمز به سر می برد بنظر دشوارتر می رسد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه اعلام نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۸۲ بیمار مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی اضافه کرد: ظرف همین مدت تعداد ۱۰۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها شدند و تکمیل روند درمانی خودرا در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلان اینکه الان ۵۴۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا برمبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اشاره کرد: از این تعداد ۱۵۵ نفر با علایم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند..

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون ۱۸۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمارجدید بستری و ۲۳ بیمار هم ترخیص شدند، همین طور ۴۸ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، هم اکنون ۷۳۳بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.منبع:

1399/06/14
17:28:47
5.0 / 5
1706
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg