شمالبرگ ShomalBarg.ir

بستری 728 بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

بستری 728 بیمار كرونایی در بیمارستان های مازندران

مازندران ترافیك سنگین و پرحجم جاده های شمالی كشور حكایت از سبك شمردن بیماری كووید ۱۹ دارد، این یعنی هنوز هم كسانی شیوع و خطرناك بودن این ویروس را باور ندارند و با عدم رعایت نكات بهداشتی خود و دیگران را در معرض خطر قرار می دهند، هنوز ۷۲۸ بیمار مبتلا به كرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند و وضعیت این استان به حد مطلوب نرسیده است.چیزی به پاییز سیاهی که همه هشدارش را از پیش داده اند نمانده، کادر درمان دیگر توان زیادی ندارد و اگر مردم ساز و کارهای بهداشتی را پشت گوش بیندازند، این ایام در برگ های تاریخ به عنوان سال های تلخ مرگ و کرونا ثبت خواهد شد.

گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه در مورد وضعیت بیماران مبتلا به کرونا در استان اظهار نمود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۷ بیمار مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری.

وی اضافه کرد: ظرف همین مدت تعداد ۷۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خویش را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطرنشان کرد: الان ۵۴۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علایم تنفسی مشکوک به کرونا بر مبنای تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند

*وضعیت کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم هم اکنون ۱۸۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر اساس این گزارش، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱بیمارجدید بستری و ۱۷ بیمار هم ترخیص شدند، همینطور ۴۴ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، تابحال ۷۲۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع:

1399/06/10
11:00:11
5.0 / 5
1704
تگهای خبر: شمال , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg