شمال برگ ShomalBarg.ir

انهدام باند سارقان باغات و مزارع كشاورزی در ساری

انهدام باند سارقان باغات و مزارع كشاورزی در ساری

شمال برگ: مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت تجهیزات و محصولات باغات و مزارع كشاورزی با 126 فقره سرقت در ساری آگاهی داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرتضی میرزایی اظهار نمود: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت تجهیزات و محصولات از باغات و مزارع کشاورزی در بخش "فرح آباد" شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران انتظامی "بخش فرح آباد" با انجام اقدامات اطلاعاتی به فردی که دارای سوابق گوناگون کیفری در این شهرستان بود، مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی مازندران، اشاره کرد: بعد از هماهنگی های قضائی، متهم و ۲ همدستش که به صورت باندی مبادرت به سرقت می کردند در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی حین سرقت دستگیر شدند.

وی اشاره کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۱۲۶ فقره سرقت تجهیزات و محصولات باغی و کشاورزی در سطح شهرستان ساری اعتراف کردند.

میرزایی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی، اظهار داشت: نصب دوربین های مداربسته و پایش تصویری در روستاها از برنامه های پلیس پیشگیری برای کاهش و پیش گیری از سرقت در روستاها است که نیازمند همکاری و تعامل دهیاری ها و بخشداری ها با پلیس است.

منبع:

1399/05/10
15:29:04
5.0 / 5
2327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg