شمال برگ ShomalBarg.ir

كشف 26 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در منجیل

كشف 26 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در منجیل

از گیلان فرمانده انتظامی رودبار از كشف ۲۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۳ میلیارد و ۱۲۰میلیون ریال در شهر منجیل این شهرستان خبرداد.


سرهنگ حمیدرضا فیضی در گفتگو با ایسنا با بیان این خبر اظهار داشت: به دنبال دریافت خبری در خصوص اینکه فردی در حال استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در شهر منجیل است، بررسی مبحث در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات نامحسوس دریافتند فرد مورد نظر در داخل یک شرکت در شهر منجیل مبادرت به نصب غیرمجاز دستگاه های استخراج ارز دجیتال کرده است.
وی اظهار داشت: بعد از هماهنگی قضائی ماموران پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند و ۲۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال و متعاقات آنرا در بازرسی از این شرکت کشف کردند.
سرهنگ فیضی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم ۳۰ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی عرضه شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش دستگاه های استخراج ارز دیجیتال کشف شده را ۳ میلیارد و ۱۲۰میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار تصریح کرد: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرائم اقتصادی گامی مؤثر در پشتیبانی از سرمایه گزاران در بخش تولیدات داخلی است و هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی باعث اختلال در نظم اقتصادی کشور می شود.
منبع:

1399/05/09
12:04:35
5.0 / 5
1990
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , دریا , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg