شمال برگ ShomalBarg.ir

ممنوعیت فروش دام در سطح شهر

ممنوعیت فروش دام در سطح شهر

به گزارش شمال برگ از گیلان  رییس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های كشاورزی شهرداری رشت اظهار داشت: بمنظور جلوگیری از فروش دام در سطح شهر و پشتیبانی از سلامت شهروندان نسبت به ساماندهی مكان عرضه، خرید و فروش دام اقدام شده است.


به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مرتضی عاطفی اظهار داشت: باتوجه به شیوع تب کریمه کنگو و همین طور تصمیمات اتخاد شده در ستاد مقابله با بیماری کرونا، عرضه، فروش و ذبح دام در محدوده قانونی شهر ممنوعست و با متخلفین برخورد جدی و قانونی می شود.
رییس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت با بیان اینکه بمنظور جلوگیری از فروش دام در سطح شهر و پشتیبانی از سلامت شهروندان نسبت به ساماندهی مکان عرضه، خرید و فروش دام اقدام کردیم اضافه کرد: مکانی برای عرضه دام زنده تعیین شده تا علاوه بر حفظ سیمای بصری شهر، از بیماری های قابل انتقال پیشگیری شود.
وی افزود: میدان دام کاسپین واقع در کیلومتر پنج جاده سراوان به فومن جنب کشتارگاه دام نمونه گیلان برای عرضه دام تعیین شده تا شهروندان دام خودرا جهت انجام فریضه قربانی تهیه کنند.
عاطفی اعلام نمود: طبق هماهنگی انجام گرفته با مرکز بهداشت مقرر شد که تیم دامپزشکی در روز عید قربان در کشتارگاه حضور فعال داشته باشند تا شهروندان بتوانند بعد از خرید دام با انجام معاینات لازم از سلامت دام خود مطمئن شوند.
وی ضمن تشکر از کلیه دستگاه های اجرایی استان با اعلان اینکه کلیه همکاران سازمان و حوزه خدمات شهری شهرداری رشت به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات در این ایام هستند از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف احتمالی را بوسیله سامانه ۱۳۷ شهرداری اعلام کنند تا با متخلفین برخورد شود.
منبع:

1399/05/08
15:05:15
5.0 / 5
2328
تگهای خبر: خدمات , خرید , رشت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg