شمال برگ ShomalBarg.ir
در دیدار شهردار ساری با معاون وزیر كشور اعلام شد؛

تأمین اعتبار پروژه زباله سوز مركز مازندران

تأمین اعتبار پروژه زباله سوز مركز مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران در دیدار شهردار ساری با معاون وزیر كشور، پروژه زباله سوز مركز مازندران مورد بررسی قرار گرفت و اعتبار مورد نیاز برای تكمیل این پروژه تأمین شد.


عباس رجبی شهردار ساری به همراه علی بابایی کارنامی و منصورعلی زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس برای پیگیری نیروگاه زباله سوز ساری با مهدی جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و حسین رجب صلاحی معاون او دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اظهار داشت: برای فرایند تکمیلی پروژه زباله سوز مرکز مازندران در خطه شمال اعتبارات لازم تأمین می شود.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اظهار داشت: این شهرداری با اتخاذ تدابیر لازم بگونه ای عمل کرده که فعالیتهای عمرانی متوقف نشود و با تلاش و جدیت استمرار یابد.
حسین رجب صلاحی، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با بیان رضایتمندی از فعالیت مجموعه شهرداری در ساخت پروژه زباله سوز ساری اظهار داشت: با حضور عباس رجبی شهردار ساری نیروگاه زباله سوز در راه پیشرفت قرار گرفت.
وی ادامه داد: به علت اهمیت مبحث پسماند و حل مشکلات مردم در این بخش فرایند ساخت این پروژه به صورت هفته ای مورد بررسی قرار می گیرد و شاهدیم مجموعه این شهرداری بسیار فعالانه مشغول تلاشند تا این پروژه مهم را به اجرا و بهره برداری برسانند.
علی بابایی کارنامی و منصور علی زارعی نمایندگان مردم ساری و میاندرود هم با اشاره به اینکه یکی از اشکالات که در استان های شمالی کشور با آن رو به رو هستیم بحث جمع آوری زباله و پسماند است، روند پیشرفت نیروگاه زباله سوز ساری را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با عنایت به فعالیت شبانه روزی مجموعه شهرداری ساری و اراده ای که در مدیریت شهری برای اتمام آن وجود دارد، بطور حتم این پروژه در نزدیک ترین زمان به بهره برداری خواهد رسید.
عباس رجبی، شهردار ساری در این دیدار تکمیل پروژه زباله سوز ساری را مهمترین اقدام شهرداری ساری نام برد که با بهره مندی از ظرفیت های کشوری و استانی با تلاش بی وقفه در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: تحقق مطالبات مردم مرکز مازندران همچون اهدافی است که با جدیت دنبال می شود و تلاش می نماییم با ساخت این نیروگاه در سریع ترین زمان ممکن ضمن پاسخ به مطالبات شهروندان معضل زباله ی مرکز استان را هم حل نماییم.
منبع:

1399/04/25
15:14:53
5.0 / 5
2549
تگهای خبر: پسماند , ساری , شمال , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg