شمال برگ ShomalBarg.ir

حمایت جهاد دانشگاهی مازندران در توانمندسازی اقتصادی زنان

حمایت جهاد دانشگاهی مازندران در توانمندسازی اقتصادی زنان

مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در دیدار با مدیر كل امور بانوان استانداری استان، حمایت این نهاد را در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اعلام نمود.محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران امروز ۲۲ تیرماه با حضو در دفتر سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با وی ملاقات و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس جهاد دانشگاهی مازندران حمایت این نهاد را در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اعلام و بر لزوم توجه به این قشر از زنان خصوصاً زنان بدسرپرست اصرار کرد.

شافعیان با اشاره به اینکه مردانی که به دلیلهای مختلف همچون مالی در زندان به سر می برند همسران و فرزندان آنها گرفتار چالش های جدی در جامعه خواهند شد، اظهار داشت: باید برنامه های هوشمندانه ای درباره به کارگیری آنها داشت که این مهم در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار به درستی دیده شده و جهاد دانشگاهی مازندران در این امر بازوی توانمندی برای استانداری مازندران و به ویژ مردم استان خواهد بود.

قاسمی طوسی نیز در این دیدار ضمن تشکر از جهاد دانشگاهی مازندران نسبت به همکاری خوب این نهاد با امور بانوان استانداری، اظهار نمود: جهاد دانشگاهی مازندران به کمک نیروهای جهادی و توسعه محور، دستاوردهای خوبی در کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار داشته و ما را در این امر یاری دهد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران ضمن همدردی با جامعه لطمه پذیر زنان و کودکان بی سرپرست، اظهار داشت: کمک به این قشر لطمه پذیر باید دغدغه همه دستگاه های اجرایی، سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی باشد تا بتوانیم چتر حمایتی خودرا گسترده تر و نظام سلامت قشر بانوان و کودکان را ارتقا بخشیده تا جامعه ای سالم داشته باشیم.
1399/04/22
15:07:55
5.0 / 5
2285
تگهای خبر: اقتصادی , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg