شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس سازمان اورژانس بابل خبر داد

تماس ۸۸۰ مزاحم تلفنی طی ۳ ماه با اورژانس بابل

تماس ۸۸۰ مزاحم تلفنی طی ۳ ماه با اورژانس بابل

مازندران رئیس سازمان اورژانس بابل از اجرای ۶۰۲۶ مأموریت سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل در سه ماه اول سال ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: در سه ماه اول سال، ۲۶ هزار و ۵۷۴ بار تلفن های اورژانس ۱۱۵ به صدا درآمد كه ۸۸۰ تماس مزاحمت تلفنی و ۲۰۸۲۵ تماس مشاوره بوده است.


طبق گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل، دکتر ابوالقاسم لعلی اظهار نمود: در مجموع ۶۰۲۶ مأموریت انجام شده، ۲۳۳۵ مأموریت آن شهری و ۳۶۹۱ مأموریت جاده ای بوده است که از این تعداد مأموریت ۲۲۷۸ بیمار یا مصدوم را به بیمارستان های شهرستان بابل انتقال یافتند.
وی خاطرنشان کرد: میانگین زمان حضور بر بالین بیمار یا مصدومان در سه ماه گذشته برای مأموریت های شهری ۸ و برای مأموریت های جاده ای ۱۴ دقیقه بوده است.
رئیس سازمان اورژانس بابل افرود: در این سه ماه سازمان اورژانس بابل ۱۲۲۷ مأموریت تصادفی انجام داد که از این تعداد، ۳۴۴ تصادف شهری و ۸۸۳ تصادف هم جاده ای بوده است.
لعلی با اشاره به اینکه بعد از مأموریت های تصادفی که رتبه نخست مأموریت های سازمان اورژانس پیش بیمارستانی بابل در این سه ماه است، مأموریت های تنفسی با ۲۳۵ مورد، قلبی با ۱۴۱ مورد و مسمومیت با ۱۲۱ مورد در جایگاه بعدی قرار دارد، اظهار داشت: در سه ماه اول سال، ۲۶ هزار و ۵۷۴ بار تلفن های اورژانس ۱۱۵ به صدا درآمد که ۸۸۰ تماس مزاحمت تلفنی و ۲۰۸۲۵ تماس مشاوره بوده است.


1399/04/15
18:10:17
5.0 / 5
2505
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg