شمال برگ ShomalBarg.ir

شتاب كرونا در پدال هیئت اتومبیل رانی!

شتاب كرونا در پدال هیئت اتومبیل رانی!

شمال برگ: مازندران رعایت بهداشت فردی و دستورالعمل های بهداشتی تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس كرونا بشمار می رود و یكی از مهم ترین راه های پیشگیری در مقابل بیماری كووید 19 لغو همایش ها و برگزار نكردن برنامه هایی است كه شاید با اجرای آنها و گردهم آمدن ها، سبب افزایش این ویروس شود.در استان مازندران مسئولین نظارتی دستگاه ورزش گویا کمتر به این نکته توجه کرده اند و قرار نیست اقدامی دراین زمینه انجام دهند.

اگر از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در باشگاه ها بگذریم نمیتوانیم از برگزاری همایش ها برخی هیات ها بسادگی گذشت چونکه این تجمع ها بسیار خطرناکست و می تواند جان خیلی از مردم و ورزشکاران را به خطر بیاندازد.

هیئت اتومبیل رانی استان مازندران در این روزهای کرونایی یکی از آن هیئت هایی است که علاقه فراوانی به برگزاری همایش و تجمعات دارد، این روزها پوسترهای زیادی از این رشته در فضای مجازی دست به دست می شود و از قرار معلوم برنامه های ویژه ای در بعضی شهرها با خیل عظیمی از مردم مقرر است اجرا شود.

هیئت اتوموبیل رانی مازندران که به مانند فوتبال و کشتی، رئیس بازنشسته را در راس هیئت خود دارد و به زودی با جابجایی همراه خواهد بود، هیچگونه واکنشی نسبت به برگزاری همایش ها ندارند و انگار قرار نیست این تجمع ها لغو شود.

هفته گذشته نیز در محمودآباد همایش خودرو های کلاسیک، تیونینگ و اسپرت انجام شد و مسئولان نظارتی اداره کل ورزش و هیئت اتومبیل رانی هیچگونه واکنشی در این خصوص نداشت و حالا در آمل همایش دورهمی در این رشته برگزار می شود که در نوع خودش عجیب است!

در شرایط اوج کرونا در مازندران که افراد زیادی این روزها در بیمارستان ها بستری شده اند، با این وضعیت معین نمی باشد، برای چه منافعی این همایش ها مردم برگزار می شود، گویا جان مردم برای کسی مهم نیست و برگزاری این همایش را به جان مردم ترجیح میدهند!

نکته مهم اینجا است که باید دقیقا مشخص شود در اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستانی، متولی جلوگیری کننده از اینگونه اقدامات در اوج کرونا چه کسیانی هستند تا هیئت ها خارج از دستورالعمل ستادملی کرونا داقدامی نکنند.

امیدواریم مسئولین نظارتی دستگاه ورزش هرچه سریعتر ورود کرده و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از برگزاری چنین مسابقات غیر ضروری جلوگیری کند.

منبع:

1399/04/01
15:16:24
5.0 / 5
2731
تگهای خبر: خودرو , رشت , زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg