شمال برگ ShomalBarg.ir

ساكنین مناطق گردشگری گیلان مستعد مبتلاشدن به كرونا

ساكنین مناطق گردشگری گیلان مستعد مبتلاشدن به كرونا

به گزارش شمال برگ از گیلان سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی گیلان با اعلان اینكه بیماری كرونا همچنان در تمام نقاط استان فعال و باید مردم موارد بهداشتی را رعایت نمایند، اضافه كرد: در بعضی روزها شاهد بستری شدن 50 تا 65 بیمار جدید در بیمارستان های استان هستیم.


دکتر آبتین حیدرزاده امروز در جمع خبرنگاران با گلایه نسبت به توجه نکردن برخی افراد جامعه به پروتکل های بهداشتی اظهار نمود: متاسفانه مشکلی که امروز با آن روبرو می باشیم بی اعتنایی و عادی انگاری مردم نسبت به بیماری کرونا است.
وی با اعلان اینکه بیماری کرونا همچنان در تمام نقاط استان فعال و باید مردم موارد بهداشتی را رعایت نمایند، اضافه کرد: در بعضی روزها شاهد شناسایی ۵۰ تا ۶۵ بیمار جدید در بیمارستان های استان هستیم.
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افراد سالمند و دارای بیماری های زمینه ای را از مبتلایان مستعد به بیماری کرونا عنوان و اشاره کرد: ساکنین مناطق ییلاقی و گردشگری استان گیلان از دیگر مبتلایان مستعد به بیماری کرونا هستند.
حیدرزاده با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک و دستکش در مکان های شلوغ و سربسته اظهار داشت: مردم در تجمعات از دستکش استفاده کنند.
وی با اعلان اینکه در استفاده از ماسک و دستکش نباید سهل انگاری کرد، اشاره کرد: شستن مکرر دست ها از توصیه های جدی برای مقابله با ویروس کرونا است.
منبع:

1399/03/30
12:57:07
5.0 / 5
2548
تگهای خبر: زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg