شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده سپاه قدس گیلان:

تحریم های آمریكا حربه ای زنگ زده، بی اثر و كور است

تحریم های آمریكا حربه ای زنگ زده، بی اثر و كور است

از گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: تحریم های آمریكا حربه ای زنگ زده، بی اثر و كور است كه نشان دهنده استیصال و ضعف و سردرگمی دولت آمریكا و هم پیمانانش در مقابل قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.


سردار محمد عبدالله پور امروز در جمع خبرنگاران ضمن محکومیت اقدام اخیر وزارت خزانه داری آمریکا در امتداد تحریم فرماندهان ناجا اظهار نمود: دولت آمریکا که این روزها مورد تنفر عموم مردم جهان است در تلاش است با چنین اقدام های مضحک و بی فایده ای از فروپاشی خود جلوگیری کرده و کالبد پوشالی ابرقدرت بودن را حفظ کند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلان اینکه بروز تنش در آمریکا و تظاهرات های ضدنژاد پرستی و از سویی آمار بالای شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا دولت آمریکا حتی توان مدیریت خودرا نداشته باشد اشاره کرد: تحریم های اخیر آمریکا جز سرزنش و افزایش تنفر جهانی هیچ دستاوردی برای تحریم کنندگان نداشته است.
عبدالله پور با اشاره با اقدامات وحشیانه پلیس آمریکا در مقابل معترضان ضدنژاد پرستی اظهار داشت: تحریم های آمریکا حربه ای زنگ زده، بی اثر و کور است که نشان دهنده استیصال و ضعف و سردرگمی دولت آمریکا و هم پیمانانش در مقابل قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به کوشش های مجموعه نظامی و انتظامی کشور در سال های اخیر در امتداد مقابله با اشرار و گروه های تروریستی اشاره کرد: پشت پرده اصلی تحریم فرماندهان نظامی از طرف آمریکایی ها، همین مبارزه مجاهدانه با تروریست هایی است که از قضا تحت الحمایه دولت های استکباری و در راس آنها آمریکا هستند.
فرمانده سپاه قدس گیلان اقدامات دولت آمریکا را در امتداد ترویج تروریسم در سراسر جهان دانست و اضافه کرد: ملت ایران و همه ارکان نظام متحد و همدل با اقتدار برابر خوی سلطه گری و خواسته ای نامشروع آمریکا ایستاده و مسیر عزت آفرینی و تمدن سازی که پایه های مستحکم آن با هدایت های مقام معظم رهبری و فرماندهی معزر کل قوا امام خامنه ای عزیز بنا نهاده شده است را با قدرت و قوت دنبال خواهند کرد.
عبدالله پور با تاکید بر اینکه با بهره گیری از ابزار رسانه در تلاش است تا بر افکار عمومی اثر منفی گذاشته و آنها را نسبت ایران بدبین کند تصریح کرد: آمریکا می خواهد تا ابرقدرتی خودساخته اش را به جهان القا کنند.
وی ضمن تقدیر مجدد از کوشش های مجموعه ناجا اظهار داشت: تحریم آمریکا مقابل فرماندهان ناجا نشانگر کارآمدی بالای این نیرو در خدمت به امنیت و آرامش مردم ایران و مقابله با اخلالگران آمریکایی است.1399/03/27
14:44:47
5.0 / 5
2681
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg