شمالبرگ ShomalBarg.ir
نماینده مردم لنگرود در مجلس:

سرمایه گذاری در عرصه تولید و اشتغال سبب تحقق جهش تولید می شود

سرمایه گذاری در عرصه تولید و اشتغال سبب تحقق جهش تولید می شود

به گزارش شمال برگ از گیلان نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به اینكه سرمایه گذاری در عرصه تولید و اشتغال سبب تحقق جهش تولید می شود، افزود: «دولت» و «سرمایه گذاران» دو منبع ثروت هستند، كه دولت علیرغم مشكلات موجود محدودیت منابع دارد، اما می توانیم از ظرفیت سرمایه گذارانی كه علاقه به همكاری دارند، در جهت تحقق جهش تولید بهره مند شویم.


پرویز محمدنژاد در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به نامگذاری سالجاری به نام «جهش تولید»، برای تحقق این شعار درصدد هستیم تا به کارگاه ها و بنگاه هایی که به تولید داخل مشغول هستند، نگاه ویژه ای داشته باشیم. معتقدیم تا تولید داخلی برپایه اصل جایگزینی در حوزه اقتصاد اتفاق نیافتد، غیر ممکن است که بتوانیم به جهش تولید و اقتصاد پایدار برسیم.
نماینده مردم لنگرود در مجلس اضافه کرد: به دنبال این هستیم تا هم در حوزه مجلس و هم از جانب دستگاه های اجرایی، مراکز تولیدی فعال در سطح شهرستان را مورد توجه، حمایت و پشتیبانی قرار دهیم.
وی بیان نمود: با عنایت به ظرفیت های خوبی که در سطح شهرستان داریم، درصدد هستیم که فرامین مقام معظم رهبری را که منطبق بر علم روز است در جهت جهش تولید اجرایی نماییم.
محمدنژاد اظهار داشت: کارخانه آجرپزی در حال راه اندازی در شهرستان لنگرود با اعتباری حدود ۲۰ میلیارد تومان که در گیلان و حتی غرب مازندران نمونه ندارد، همچون فرصت های با ارزش منطقه است که هم می تواند سبب افزایش تولیدات داخل شود و هم در مدیریت کسب و کار، بخصوص اشتغالزایی شهرستان تأثیر بسزایی داشته باشد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در عرصه تولید و اشتغال سبب تحقق جهش تولید می شود، افزود: «دولت» و «سرمایه گذاران» دو منبع ثروت هستند، دولت علیرغم مشکلات موجود محدودیت منابع که دارد، اما می توانیم از ظرفیت سرمایه گذارانی که علاقه به همکاری دارند، در جهت تحقق جهش تولید بهره مند شویم.
ایشان در ادامه با اشاره به دیدار اخیر با وزیر نیرو، اضافه کرد: در این دیدار خواهان تجهیزات به روز نظیر کابل های خودنگهدار جهت جایگزینی با شبکه سیمی شدیم که توان بار دهی بالا داشته باشد، مشکل برق استان به علت محدودیت ظرفیت بار دهی در روزهای تابستان است چونکه با افزایش گرما جریان برق محدود می شود.
محمدنژاد با اشاره به اینکه خوشبختانه تولیدات برق استان از میزان مصرف بیشتر است، بیان نمود: برای احیای کابل های برق گیلان احتیاج به ۸۰۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار داریم که برآورد هزینه آن حدود ۱۲ میلیارد تومان است.1399/03/23
15:18:50
5.0 / 5
3109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg