شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار ویژه بابل مطرح كرد

نگرانی از عدم رعایت اصول بهداشتی توسط مسافرین

نگرانی از عدم رعایت اصول بهداشتی توسط مسافرین

به گزارش شمال برگ مازندران فرماندار بابل اظهار داشت: هم اكنون وضعیت در حالت آگهی قرار گرفته است و نگرانی ما عدم رعایت اصول بهداشتی توسط مسافرین است.


قربانعلی ولی زاده بورا در نشست خبری با خبرنگاران و فعالین رسانه ای شهرستان بابل اظهار نمود: خبرنگاران و رسانه های شهرستان در میزان مشارکت در انتخابات، کوشش برای مهار ویروس کرونا، جذب کمک های مردمی و پویش در خانه بمانیم برای مقابله با کرونا موثر بودند.
وی اشاره کرد: در اجرای طرح کمک های مومنانه بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان بابلی توزیع شد.
فرماندار بابل اشاره کرد: در روزهای کرونا ۸ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی توسط ستاد مردمی مبارزه با کرونا تهیه و در اختیار بیمارستان های شهرستان قرار گرفت.
ولی زاده با اعلان اینکه در راه اندازی اولین مرکز نقاهتگاه بیماران حاد تنفسی استان و تعطیلی بازار پیش قدم بودیم، اظهار داشت: ابلاغیه تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای معیشت کارگران روزمرد صادر گردیده است.
وی افزود: در بحث برقراری امنیت خوشبختانه مشکل خاصی نداشتیم و پذیرای نقدهای دلسوزانه بوده و از کنار نقدهای مغرضانه عبور کردیم.
فرماندار بابل اضافه کرد: اعتبارات مصوب شهرستان از ۴۱ میلیارد تومان در سال ۹۲ به ۲۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسید و در این سال ۵۱.۹ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها واریز شد.
ولی زاده بیان کرد: ۱۵ درصد از سهم مالیاتی استان مازندران سهم شهرستان بابل است.
وی اظهار نمود: واحدهای کارگاهی و تولیدی فعال در شهرستان بابل از ۸۸۳ واحد در سال ۹۸ به ۹۱۸ واحد رسید.
فرماندار بابل تصریح کرد: طرح سرمایه گذاری با پیشرفت بیش از ۶۰ درصد را از ۱۲۴ واحد به ۱۲۸ واحد رساندیم، دو استخر ورزشی در روستای دهک (پیشرفته ترین استخر ورزشی خصوصی مازندران) و روستای صورت در هفته دولت افتتاح می گردد.
ولی زاده با اشاره به اینکه مجتمع تفریحی-توریستی سد شیاده با ۲۷ میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری در هفته دولت افتتاح می گردد، اظهار داشت: در ۳ سال اخیر ۵ مجوز موسسه مردم نهاد صادر کردیم.
وی با اعلان اینکه حضور نمایندگان جدید می تواند شرایط خوبی را در تراز ملی برای شهرستان بابل ایجاد کند، اضافه کرد: در بخشبند پی غربی متاسفانه هم اکنون با خودروی آتش نشانی آب رسانی می شود؛ خوشبختانه پیگیری های خوبی دراین زمینه انجام شد اما نیاز به لوله کشی ۱۲ کیلومتری آب داریم.
فرماندار بابل اشاره کرد: از هفته آینده آسفالت محور کیاکلا با حضور پیمانکار جدید انجام می شود، در محور بهنمیر آسفالت آن تا محدوده بیشه سر در حال انجام می باشد.
ولی زاده اشاره کرد: ما بزرگترین تولیدکننده برنج و مرکبات استان هستیم که متاسفانه دراین زمینه برندسازی مناسبی انجام نشد.
وی اظهار داشت: بالاترین میزان گاز رسانی به مناطق بالادست شهرستان با ۳۴ میلیارد تومان اعتبار در این دولت انجام شد و بزودی مراسم افتتاحیه کاوش دیرینه شناسی را در منطقه شهنه پشت در بندپی غربی خواهیم داشت.
منبع:

1399/03/12
12:43:05
5.0 / 5
2717
تگهای خبر: تولید , خودرو , زمین , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg